#2018-07-16 03:43:21 

mortycja666

Użytkownik

Mnie ciekawią klasyczne elementy wyposażenia wnętrz, ponieważ są sprawdzone oraz ponadczasowe. Podobają mi się tradycyjne żarówki dekoracyjne, jakie dodają wnętrzom stylu, czego nie powiedziałabym o współczesnych świetlówkach. Żarówki tradycyjne wspaniale harmonizują z wiszącymi lampami loftowymi, które można umieścić zarówno w domach, jak i pomieszczeniach biurowych. Lampy loftowe pełnią funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Wyróżnia je przede wszystkim prosta konstrukcja i barwa czerni oraz chromu.
#2018-07-16 05:52:46 

Dumblidorr

Użytkownik

Osobiście projektowanie wnętrza zacząłem od zakupienia elementu, o jakim zawsze marzyłem. Oczywiście mam na myśli lampy wiszące do kuchni. Wszystkie inne dekoracje, jakie zdecydowałem się zamówić do mojego domu, zostały dobrane pod oświetlenie. Nabyłem również pasujące ledowe lampy ścienne i muszę przyznać, iż efektem jestem rzeczywiście pozytywnie zaskoczony. Mam pewność, iż w momencie, gdy urządzałbym dom ponownie, dokonałbym identycznego wyboru.
#2018-07-16 06:38:03 

SegunEl

Użytkownik

Znalezienie pomysłu na aranżację mieszkania jest bardzo kluczowe. Właściwie jest pomysł budować na bazie odpowiadającego nam elementu, jaki będzie stanowił motyw przewodni posiadanego wnętrza. Mogą nim być choćby nowoczesne lampy stojące, które już posiadamy bądź właśnie chcemy kupić. Ciekawym pomysłem mogą być też lampy wiszące nowoczesne do jadalni, jakie idealnie pasują do różnych stylów. Przeanalizujcie parę czasopism wnętrzarskich, a osobiście się zorientujecie.
#2018-07-16 09:35:39 

Lilka

Użytkownik

Moje nowo nabyte mieszkanie zaaranżowałam w minimalistycznym stylu, ponieważ we wcześniejszym miejscu zameldowania przesadnie otoczyłam się rzeczami, przez co nie znajdowałam wystarczającej ilości przestrzeni dla siebie. Do przestronnych pokoi zdecydowanie nadają się lampy loftowe, wykonane głównie z metalu oraz szkła. Te żyrandole są od niedawna bardzo trendy. Można je nabyć np. w e-sklepie EVOLUTION HOME http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Zarowki-dekoracyjne/104. Firma oferuje też innego typu oświetlenie, a także lustra i obrazy do sypialni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015