#2017-04-03 21:58:30 

papa_smerf

Użytkownik

Mimo tego, że od dawna motocykle są moją pasją, to tak naprawdę uważam, że na nich się za bardzo nie znam i cały czas szukam uzupełnienia wielu informacji. Jak już się zdecyduje na zakup motocykla to będzie to opowiednio przygotowany zakup. Co powiecie mi na temat tylnich świateł, tych montowanych dodatkowo, czy one faktycznie poprawiają bezpieczeństwo, czy jednak są tylko ozdobnikiem?
#2017-04-03 22:33:48 

h3x4h3d5on

Użytkownik

No wydaje mi się, że pytanie nie jest chyba na miejscu. Moim zdaniem nawet jakby było i dziesięcć świateł to jest to znak dla innego kierowcy, żeby zdjął nogę z gazu, tym bardziej jeśli jest to na przykład kierowa ciężarówki... Im więcej świateł tym lepiej po prostu...
#2017-04-04 00:16:58 

K4s1un14

Użytkownik

No zgadzam się z Tobą, chociaż kwestia bezpieczeńśtwa to nie jest jedyny aspekt zakupó tego rodzaju lampo. Bardzo dużo kierowców kupując tego rodzaju lampy po prostu chce, żeby ich maszyna bardzo dobrze wyglądała i to się udaje, bo lampy teraz robią w takich kształtach, że aż miło popatrzeć.
#2017-04-04 02:17:12 

papa_smerf

Użytkownik

Jeśli poprawiają bezpieczeństwo to na pewno się ich nie pozbędę przy zakupie motocykla,a nawet dokupię kilka dodatkowych.
#2017-04-04 04:13:23 

Lilka

Użytkownik

Świetny pomytsł, tylko pamiętaj, żeby kupować lampy, które spełniają wszystkie normy określone w przepisach ruchu drogowego, bo inaczej policja może mieć do Ciebie zastrzeżenia podczas kontroli.
#2017-04-04 05:26:19 

KrystianOpole

Użytkownik

Zgadzam się, że to bardzo ważne, żeby te światła były o odpowiednich parametrach. Najlepszy tego typu asortyment można znaleźć tutaj http://www.motocyklowysklep24.pl/lampy-lampy-tylne-c-380_41_43.html i sądzę, że to najlepsze lampy motocyklowe dostępne na rynku.
#2017-04-04 08:02:15 

Hobbit

Użytkownik

Ja już nie mogę się docekać, kiedy znowu moja maszyna wyjedzie na miasto, a wraz z nią i ja... Już dawno żadne inne hobby tak mnie nie wciągnęło jak jazda na motocyklu. No a teraz zaczynam dostrzegać też to, że fajnie jest się po prostu znać na motocyklach. Chciałbym zarazić tą pasją też mojego syna, który ma dopiero kilka lat, ale w przyszłości mógłby robić to co ja...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015