#2017-02-26 20:16:03 

KrystianOpole

Użytkownik

Mam trochę dylemat bo nie wiem czy opłaca się regenerować całą belkę we francuzie czy może oddać tylko do naprawy elementu, który jest uszkodzony? Niestety łożyko w belce wywaliło kompletnie, aktualnie obija się bezpośrednio metal o metal, huk jest potężny i boję się tym autem w ogóle jeździć. Mam pecha bo ostatnio władowałem w remont silnika masę pieniędzy, a teraz to…chcę to zrobić i jeszcze trochę jednak pojeździć tym autem.
#2017-02-26 22:30:33 

fanbarcelony

Użytkownik

W ostatnim zdaniu w zasadzie sam odpowiedziałeś sobie na własne pytanie. Jak chcesz tym autem pojeździć to tylko pełna regeneracja. Po pierwsze jak poszło jedno łożysko, to drugie może mieć już bliżej niż dalej. Nie wiesz w jakim stanie są drążki, tulete pewnie też już dawno wybite. Będziesz tak wymieniał po części to ostatecznie wydasz o wiele więcej, a auto nie będzie się dobrze prowadziło.
#2017-02-27 00:01:47 

KrystianOpole

Użytkownik

Właśnie jakiś czas temu byłem u mechanika żeby spróbował na drążkach podnieść auto, bo trochę siadło, to powiedzieł, że może to zrobić ale na moją odpowiedzialność. Przy wybijaniu drążków po latach zawsze może pójść coś nie tak…
#2017-02-27 02:56:09 

fanbarcelony

Użytkownik

i niestety, ale ma rację w tym przypadku. Regenerację tylnej belki w Peugeot 206 na terenie Krakowa robi naprawdę dobrze ta firma http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-krakow/, poczytaj sobie dokładnie. Nie dość że belka jest testowana, to jeszcze części wysokiej jakości i 3 lata gwarancja. Jak masz silnik po remoncie i jeszcze oddasz tam belkę do pełnej naprawy to spokojnie tym autkiem jeszcze dłuuugo pojeździsz ;)

#2017-02-27 05:55:02 

KrystianOpole

Użytkownik

Nie ukrywam, że chciałem to jakoś budżetowo zrobić bo w portfelu wiatr hula, ale w sumie chyba masz rację. Zastanawiałem się jeszcze tylko nad zwykłą wymianą na używkę, w dobrych cenach widziałem całe belki w necie.
#2017-02-27 07:37:09 

Dumblidorr

Użytkownik

Taka zabawa dobra tylko jak auto chcesz sprzedać, choć nie popieram takiego zachowania…belka używana nie regenerowana może być niewiele lepsza od tej co masz teraz na aucie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015