#2017-02-07 00:31:50 

parabola

Użytkownik

Niedługo kończy mi się remont i już teraz rozglądam się za meblami nowymi. szukam czegoś w bardziej nowoczesnym stylu. Zastanawiam się jednak na co zwrocic uwage jeśli o dobra kanape. Ja chce taką z funkcją spania. Czy ktoś z was wie, jak wybrac dobra kanape?
#2017-02-07 02:03:01 

FleurDeLaCore

Użytkownik

No skoro zdecydowałas ,ze to ma być kanapa na ktorej można także spac to już jest duzy plus. Bo to dobry wybor, jeśli nie ma się wystarczająco duzo miejsca no i zalezy nam na tym, aby to miejsce zrobic. Ale dobrze sprawdz, jakie sa sprężyny w kanapie, która masz kupic, żeby naprawde się dobrze na tym spalo, bo inaczej będziesz tego jeszcze żałować.
#2017-02-07 04:55:51 

K4s1un14

Użytkownik

Wiesz ja swoje kanapy tu kupowałam http://meblex-rawicz.pl/category/kanapy i byłam zadowolona. a kazda kanapa z funkcją spania to po prostu wygoda;) Bo ceny sa w porzadku a poza tym transport gratis jeśli zamowienie przekroczy 1500zł. Jak się remontuje caly dom to przeciez taka kwota to nic. Oni maja rozne kanapy maja takie, które maja ruchome zagłówki, bez funkcji spania i no te popularne kanapy z funkcją spania. Zobacz, to może sobie cos wybierzesz.
#2017-02-07 05:36:05 

Lilka

Użytkownik

Dobrze tez zastanow się nad wyborem materialu kanapy, bo jeśli kanapa ma być często uzytkowana albo masz male jeszcze dziecko, to może się okazac ze szybko pojawia się plamy. Dlatego wtedy lepiej kupowac bardziej sliskie materiały, które sprawiaja, ze po prostu nie przywieraja do nich tak szybko jakiekolwiek brudy.
#2017-02-07 08:07:48 

K4s1un14

Użytkownik

no wlasnie o to tez chodzi. Bo kanapy musza być przede wszystkim praktyczne. ; ) co do Meblex Rawicz to oni maja rozne meble nowoczesne, też komplety, no i jeśli chodzi o oświetlenie to tez maja niezły wybor.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015