#2017-01-17 01:26:31 

Sonia

Użytkownik

Mam bardzo wymagającą skórę i muszę nieźle się nakombinować żeby zapewnić jej odpowiednią pielęgnację. Najczęściej korzystam z naturalnych produktów, które nawet sama robię, ale męczy mnie to już, nie zawsze mam na to czas i często też efekty nie są takie dobre jak bym chciała. Polecono mi wypróbować dermokosmetyki ale w sumie to nie wiem gdzie je kupować żeby: nie były bardzo drogie (ale oczywiście najwazniejsza jest jakość), mieć pewność dobrego przechowywania, terminu przydatności użycia, no ogólnie żeby dobrze dzialały i nie było żadnych wpadek, i żebym miała duzy wybór.
#2017-01-17 03:53:24 

Katia

Użytkownik

Dobry wybór, słusznie ci ktoś polecił, ja też miałam wiele problemów ze skórą i dopiero dermokosmetyki ją uspokoiły i wzmocniły. Ale co do tego gdzie kupować to myślę że w pierwszej lepszej aptece będzie ok, oni tam znają się na przechowywaniu, przeterminowanych produktów raczej nie powinnaś dostać, to nie market. Ja sobie wpierw wszystko sprawdzam (tj skład, firmy) w Aptekach Gemini, więc później łatwiej jest mi coś wybrać dla siebie.
#2017-01-17 05:05:51 

Sonia

Użytkownik

Dzięki za te cenne rady :) Na pewno mi się przydadzą bo do tej pory nie zwracałam większej uwagi na odpowiednią pielegnację no i niestety przyszło mi za to zapłacić :(
#2017-01-17 06:53:44 

Katia

Użytkownik

Bardzo proszę :) z taką skórą trzeba uważać, niestety
#2017-01-17 08:55:36 

Lilka

Użytkownik

autorko u ciebie też są te apteki Olsztyn ma te co koleżanka wymieniła, tu link http://aptekigemini.pl/apteki/warminsko-mazurskie,olsztyn,30 więc i ty możesz sprawdzić sobie skład tańszych kosmetyków. Ja także polecam je wybierać i nie tylko osobom, które mają szczególnie wrazliwą skórę ale wszystkim które po prostu chcą dobrze zadbac o swoją skóre, wzmocnic ją i nie podrażniać. A te kosmetyki warto kupować nawet jeśli są droższe, zwłaszcza że przecież nie zużywa się ich jakoś błyskawicznie
#2017-01-17 10:09:08 

Sonia

Użytkownik

Rzeczywiście podejrzę sobie, jakie kosmetyki są dostępne w aptekach na internecie. Zwsze to łatwiej przejrzeć skład, niż poprosić farmaceutę w placówce :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015