#2017-01-12 22:03:57 

papa_smerf

Użytkownik

Witajcie, szukam profesjonalnej agencji hostess. Chce przeprowadzić akcję promocyjną nowego sklepu, który otwieram w znanym centrum handlowym we Wrocławiu. Zależy mi żeby hostessy potrafiły w profesjonalny sposób zareklamować produkty i wypromowały moją markę. Oczekuję również, że będą znały język angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym, aby bez problemu mogły dogadać się z obcokrajowcami. Czy ktoś z Was może polecić mi jakąś agencję?
#2017-01-12 23:35:28 

K4s1un14

Użytkownik

Witaj, jakiś czas temu również poszukiwałam agencji zajmującej się wynajmem hostess na tego typu wydarzenie. Znalazłam świetną agencję, która działa na terenie wielu miast w Polsce m.in. we Wrocławiu. Pod tym adresem znajdziesz wszystkie informacje: http://www.hostessy.caneli.com.pl/wynajem-hostess/ . W swojej ofercie posiadają hostessy tłumaczki, które dla Ciebie chyba będą najlepszym rozwiązaniem.
#2017-01-13 02:35:16 

Lilka

Użytkownik

Cześć, również polecam wspomnianą wcześniej agencję. Moja firma współpracowała z tą agencją w czasie organizacji przyjęcia, na które przyjechało wiele zagranicznych gości. Dziewczyny spisały się świetnie.
#2017-01-13 05:25:43 

Sonia

Użytkownik

Hej, zgodzę się z moimi poprzedniczkami. Agencja posiada bardzo dużą bazę hostess na różnorodne wydarzenia. Potrafią doskonale dopasować dziewczyny do wymagań klienta i typu imprezy. Sama organizowałam pokaz mody w jednej z galerii w Krakowie i skorzystałam wtedy z usług tej agencji. Co więcej oferują także pełną organizację tego typu imprez.
#2017-01-13 06:36:20 

fanbarcelony

Użytkownik

Witajcie. Również korzystałem z usług tej agencji. Byłem zachwycony ich profesjonalizmem i zaangażowaniem w całe przedsięwzięcie. Organizowałem konferencję na którą potrzebowaliśmy hostess na bankiet – sprawdziły się rewelacyjnie. Także zależało mi na tym, aby dziewczyny posługiwały się sprawnie językiem angielskim i to agencja mi zapewniła.
#2017-01-13 07:22:28 

KrystianOpole

Użytkownik

Dzień dobry, agencja godna polecenia! Jestem ich stałym klientem od kilku lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Organizuje wiele imprez i wydarzeń o różnorodnym charakterze i za każdym razem idealnie trafiają!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015