#2016-12-13 04:23:57 

papa_smerf

Użytkownik

Witam wszystkich aktywnych na tym forum. Chciałbym się zorientować gdzie można przeprowadzić jakieś szkolenia typu bhp czy coś takiego. Szukam dobrej firmy, która przeprowadziłaby takie szkolenia w mojej firmie, ze względu na takie wymogi. Czy moglibyście coś podpowiedzieć w tym zakresie? Zetknęliście się już z czymś takim? Bardzo proszę o poważne podejście do sprawy, dla mnie nie są to żarty.
#2016-12-13 06:16:45 

mortycja666

Użytkownik

Dzień dobry. Uważam, że powinieneś troszkę poszperać w sieci, bowiem takich firm szkoleniowych na rynku jest z pewnością bardzo dużo, tylko przebierać w ofertach. Niestety nie jestem w stanie nic konkretnego ci doradzić, ale uważam, że w internecie powinieneś znaleźć odpowiedź. Pozdrawiam
#2016-12-13 08:20:49 

Smaug

Użytkownik

No to dużo mu pomogłaś :D nie ma co. Ja to poleciłbym ci taką firmę, daję od razu link do strony, żebyś sobie mógł obejrzeć co i jak http://szczecin-bhp.pl/szkolenia-ppoz może akurat cię to zainteresuje. Sprawdź sobie co tam mają i wybierz. Po sprawie. Pozdro.
#2016-12-13 10:57:14 

Lilka

Użytkownik

Dobra firma. Mają fajne podejście i dobrze prezentują zakres szkolenia. Tam na pewno coś wybierzesz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015