#2016-12-05 05:01:06 

Smaug

Użytkownik

Siemanko wszystkim. Jak tam wasze wędkowanie wam idzie? Bo u mnie ostatnimi czasy jest prestój mały. Nie mam pojęcia, jak się za to zabierać. Na dodatek sprzęt mój jest cały już przestarzały, popsuty i dziurawy. Nowe rzeczy trzeba kupować. No i nie wiem gdzie zupełnie mam to robić
#2016-12-05 05:10:21 

Hobbit

Użytkownik

A co konkretnie potrzebujesz? Bo tak to trudno Ci cokolwiek polecać. Nie wiem, czy spodnie czy wodery, czy może wędki lub tylko żyłki. Wiesz, wbrew pozorom, to do pożądnego wędkowania jest całkiem sporo rzeczy potrzebnych :P
#2016-12-05 07:59:02 

Smaug

Użytkownik

Spodnie nowe to na pewno by mi się przydały. Wodery to niekoniecznie bo raczej nie korzystam. Ale takie specjalnie spodnie to bym chętnie kupił bo wiem, że się one sprawdzają i się przydają raczej do tego, żeby wygodnie było. No i sucho przede wszystkim :D
#2016-12-05 08:52:38 

Hobbit

Użytkownik

No to racja. Może na stronie http://caddis.pl/pl/c/Spodnie/237 spróbuj i zoabcz jakie tam są różne możliwości? Moim skromnym zdaniem to się bardzo w tym sklepie opłaca robić różnego rodzaju zakupy wędkarskie, więc bardzo chętnie Cię tam odsyłam, żebyś sobie zobaczył co i jak tam wygląda, bo przecież po co przepłacać gdzieś indziej ;)
#2016-12-05 09:57:20 

Dumblidorr

Użytkownik

Ja ze swojej strony jeszcze mogę na tej stronie http://caddis.pl/sztuczne-muchy sztuczne muchy mogę polecić, bo nie dość, że one są całkiem ładne, to jeszcze na dodatek się świetnie sprawdzają i ryby na nie biorą jak trza :D
#2016-12-05 12:12:09 

Smaug

Użytkownik

teraz to już całkowicie wiem, gdzie mogę robić wszelkiego rodzaju różne zakupy, które mi będą potrzebne do mojego dawnego hobby. Fajnie jest tutaj Was mieć, przynajmniej człowiek wie, że zawsze dostanie pomoc :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015