#2016-11-09 01:41:28 

parabola

Użytkownik

Znalazłam ciekawą ofertę na leasing samochodów ale nigdy nie korzystałam z niczego takiego a chciałabym sie dokładnie dowiedzieć jak to przebiega i działa zanimsie zdecyduję. Proszę o powaznądyskusję i dziękuję.
#2016-11-09 02:21:25 

papa_smerf

Użytkownik

Podbijam pytanie bo temat jest u mnie na tapecie od jakiegoś czasu ale niestety nie mam kogo zapytać o doświadczenia z leasingiem. Będę wdzięczny za pomoc.
#2016-11-09 03:16:55 

Dumblidorr

Użytkownik

Po co się pakowac w leasingi i kredyty? Nie lepiej powoli swoim tempem oszczedzac i inwestować własne pieniadze? Jak dla mnie takie zachowanie zmierza prosto do katastrofy, jeśli powiniesie wam noga to zlicytuja wszystko co macie.
#2016-11-09 03:45:31 

K4s1un14

Użytkownik

A jeśli tobie powiniesie noga to nie stracisz wszystkiego? W obu przypadkach sie ryzykuje, bo takie jest zycie, ale przedsiebiorcyopierajacysie o różne formy finansowania rozwijają się szybciej. Tego nie podważysz. Cała sztuka w znalezieniu dobrej oferty i utrzymywaniu płynności finansowej na wysokim poziomie. Kto główkuje nigdy nie straci :)
#2016-11-09 06:32:40 

KrystianOpole

Użytkownik

Dokładnie tak, a wracając do tematu leasing aut polega na tym że finansujący czyli instytucja udziela Ci prawa do korzystania z pojazdu w zamian za ratalne opłaty. Kiedy termin finansowania dochodzi do końca a liczy zwykle minimum rok to mozna auto wykupić za pare groszy albo podpisać kolejną umowę bez żadnych kosztów na inne auto. Zgadzam się z moją przedmówczynią że taka forma finansowania znacząco przyspiesza rozwój firmy. Moja jest tego najlepszym przykładem. Pozdrawiam.
#2016-11-09 07:12:44 

parabola

Użytkownik

Dziękuję za wyjaśnienie na czym polega leasing. W zasadzoezadne haczyki się tu nie czają bo jest to przejrzyste i jasne.
#2016-11-09 09:34:00 

KrystianOpole

Użytkownik

Leasing jest jedną z najbardziej powszechnych metod finansowania. Docenia się ja własnie ze wzgledu na jasne warunki. Jeśli rozglądasz się za korzystną ofertą to koniecznie zajrzyj na leasing24.pl. Jest to jedna z wiekszych firm leasingowych w kraju która ma naprawdę bardzo atrakcyjne warunki. Nie zawiedziesz się, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015