#2016-11-04 01:49:15 

K4s1un14

Użytkownik

Pytanko w jaki sposób odkamieniacie ekspres? Z instrukcji wynika że powinnam kupić jakiś srodek, ale czytalam na forach ze moznazrobicmieszanke octu i kwasu cytrynowego ktorarowniez dobrze sobie radzi z kamieniem. Co mam w takim razie zrobić?
#2016-11-04 04:15:50 

papa_smerf

Użytkownik

Nie polecam tego sposobu bo często zapach octu pozostaje na bardzo długo w dyszach urządzenia, podobnie jak smak. Szybko się tego nie pozbędziesz. Moj znajomy w ten sposob w ogolezniszczyl ekspres bo ta mieszanka zniszczyla uszczelkę i jeszcze jakiś gumowy element wewnątrz. Jak można zgadnąc nie opłacało się tego wymieniać. Dla bezpieczeństwa proces odkamieniania ekspresu lepiej wykonać profesjonalnymi, przygotowanymi do tego środkami.
#2016-11-04 07:05:50 

MadameMaxim

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą. Mam w domu droższy ekspres Jura filtry i inne akcesoria kupowałam zawsze oryginalne ale kiedyś coś mnie podkusiło żeby zrobić czyszczenie własną autorską mieszanką. Do dziś kawa nie smakuje jak powinna :(. Te środki nie kosztują dużo a ryzyko że coś się uszkodzi domowymi sposobami jak widać jest duże.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015