#2016-11-03 02:14:56 

fanbarcelony

Użytkownik

Prowaddząc cukiernie nie sposób nie mieć dobrych dostawców półproduktów. Ja takich mam chociaż muszę przyznać, że męczy mnie to coraz bardziej. Każdego roku jak jest sezon na jakiś produkt, dla przykładu na orzechy, to objeżdżam wszystkich których znam, aby kupić jak najwięcej na cały rok. Może jakiś inny patenet na to macie, bo w sklepach to kiepsko.
#2016-11-03 04:38:09 

KrystianOpole

Użytkownik

Takie metody owszem można stosować, jak masz jakiś certyfikat na lokalne potrawy. Wtedy to jak najbardziej warto nawet się pokusiśc o to, żeby taką informacje podawać klientom. Ale w taśmowych produktach to towar najlepiej kupować w hurtowych ilościach. To zawsze tańsze i wygodniejsze rozwiązanie.
#2016-11-03 04:55:33 

Sonia

Użytkownik

Jako osoba z dużym doświadczeniem w tej branży potwierdzam to co napisał kolega wyżej. Nie mam czasu na to, żeby sprawdzac dostawców i biegać za nimi. Dla mnie liczy się czas działania. Towar trzeba kupić szybko, żeby go następnie szybko sprzedać. Bez względu na to, czy kupuje suszone owoce figowca czy mąkę, każdy produkt musi być oczywiście dobry.
#2016-11-03 06:38:01 

fanbarcelony

Użytkownik

Moja działalność nie była wcale taka duża, jak zaczynałem pracę. Obsługiwałem może kilka ulić w moim mieście. Obecnie jest tego zdecydowanie więcej i organizacja musi też być już inna. Rozumiem, że polecacie po prostu zakupu hurtowe takich produktow.
#2016-11-03 07:39:18 

h3x4h3d5on

Użytkownik

No oczywiście, że tak:))) W takich hurtowniach to nie tylk kupisz surowe orzechy arachidowe, ale też mnóstwo innych dodatków na których widok, aż slinka cieknie.
#2016-11-03 10:20:51 

Katia

Użytkownik

Dostać można wszystko. Do niedawna sama kupowałam i prażyłam orzeszki laskowe, ale od pewnego czasu to już kupuje wszystko przygotowane i fajnie spakowane.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015