#2016-09-26 23:33:40 

MadameMaxim

Użytkownik

Hejka wszystkim. Mam takie pytanie, chcę założyć własną działalność i starać się o dotację na rozwój. Wiem też, że bez dobrego biznesplanu ani państwo ani unia nie da mi dofinansowania. Jak napisać coś takiego dobrze albo kto może pomóc w napisaniu tego?
#2016-09-27 02:06:37 

FleurDeLaCore

Użytkownik

Jest na rynku trochę firm które zajmują się doradzaniem w takich kwestiach ;) Ogólnie to chyba najlepiej by było gdyby zajęła się tobą jakaś profesjonalna firma konsultingowa bo oni na pewno mają duże doświadczenie w takich rzeczach ;) Bez problemu znajdziesz ich w internecie ;)
#2016-09-27 03:56:25 

SegunEl

Użytkownik

Dobrze koleżanka pisze. Sporo firm tutaj w regionie zajmuje się doradztwem właśnie w kwestii biznesu. Jeżeli masz już jakąś taką firmę to nie ma co się zastanawiać bo takie firmy mają spore pojęcie o inwestycjach i o budowaniu silnej pozycji na rynku :)
#2016-09-27 05:29:33 

Dumblidorr

Użytkownik

Korzystałem z usług jednej firmy jakiś czas temu. Potrzebne mi wtedy było dobre i fachowe doradztwo biznesowe Poznań to ogromne miasto i tak naprawdę nie wiedziałem do kogo się zgłosić. Trafiłem na ich stronę w sumie przez przypadek ale jak tak dłużej poczytałem to doszedłem do wniosku że można im zaufać :)
#2016-09-27 07:22:40 

Lilka

Użytkownik

Mam takiego fajnego doradce finansowego z Poznania który zajmuje się właśnie finansami średnich i dużych przedsiębiorstw. Fajna sprawa, udało nam się w ten sposób pozyskać dodatkowy kapitał na rozwój ;) Co do twojego pytania, zazwyczaj też pomagają w przygotowaniu biznesplanu ;)
#2016-09-27 08:47:13 

MadameMaxim

Użytkownik

I świetnie ;) Nie wiedziałam że firmy konsultingowe zajmują się czymś takim ale w sumie to jeszcze wiele rzeczy nie wiem ;) Dzięki bardzo za rady a ja już postaram się załatwić resztę ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015