#2016-09-21 02:48:52 

KrystianOpole

Użytkownik

Witam. Mam taką sprawę, że mam auto, które uległo wypadkowi. Mnie się tego nie chciało naprawiać, bo nie miałem czasu, tylko potrzebowałem pilnie auta, które będzie sprawne, żebym mógł do pracy i do klientów jeździć. No sprawa była taka pilna, że po prostu wziąłem i kupiłem nowy samochód, bo każdy dzień bez niego to jest masakra. No więc ten stary stoi sobie uszkodzony przed domem i nie wiem, co mogę z nim zrobić. Nikt go kupić nie chce, jak się dowiaduje, że trzeba tam jeszcze kilka w nim rzeczy naprawić. Każdy się łasi na to, że oferuję taką niską cenę, ale jak mówie, że po wypadku, to wszyscy nagle uciekają
#2016-09-21 04:14:04 

papa_smerf

Użytkownik

Witaj :) Widzisz no tak to już jest. Też pewnie byś chciał mieć taki samochód, w który po prostu wsiadasz i jedziesz. O czekaj, przecież nawet tak zrobiłeś, że kupiłeś nowe auto zamiast naprawiać stare. No i co tu robić. Nic się nie da. Nikt nie chce kupić, Ty sprzedać nie możesz. To może jakiś skup chociaż zostaje? Jak dla mnie to jest akurat wyjście dosyć dobre, a kasą się nie muiszmarwić, bo teraz nawet za zniszczone samochody sporo kasy dają. No w każdym razie na pewno o wiele więcej niż na skupie :D
#2016-09-21 06:13:39 

KrystianOpole

Użytkownik

To dobrze całkiem wiedzieć, że jednak jeszcze jest szansa na to, że się będzie udało mi się pozbyć tego samochodu. Nie chce go oddawać na złom, bo normalnie to auto ktoś jeszcze może sobie kupić, naprawić i nim jeźedzić, więc trochę szkoda, żeby się marnował, jak może być jakiś pożytek z tego. A te skupy to gdzie? Jak tego szukać?
#2016-09-21 06:21:42 

papa_smerf

Użytkownik

Skupów jest teraz klka. Wejdź sobie chociązby na stronę http://superautomarket.pl/katowice/ to zobaczysz, że można sprzedać auto do skupu w dobrej cenie. Tam masz nawet taki formularz wyceny i Ci od razu dadzą odpowiedź ile kasy możesz się spodziewać za ten samochód, które byś się chciał pozbyć, więc całkiem spoko opcja moim zdaniem. No ale decyzja należy przecież i tak do Ciebie, ostatecznie nie musisz się decydować
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015