#2016-09-11 23:41:46 

SegunEl

Użytkownik

Witam, mam mały problem z ubezpieczalnią. Otóż mam wrażenie, że moje odszkodowanie, które otrzymałem miesiąc temu po kolizji drogowej było zaniżone. Czy jeszcze coś mogę zrobić w tej sprawie czy jest już ona całkiem zamknięta?
#2016-09-12 00:44:57 

Dumblidorr

Użytkownik

Witam, myślę, że sprawa nie jest zamknięta, bo może się Pan ubiegać o dopłatę. Jeżeli chodzi o odzyskanie ubezpieczenia z OC to nie jest to łatwa sprawa, bo ubezpieczalnie są skąpe, ale jak najbardziej możliwa.
#2016-09-12 03:36:18 

SegunEl

Użytkownik

A jak konkretnie mogę o to zawalczyć?
#2016-09-12 04:54:45 

Sonia

Użytkownik

Polecam skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Kiedy ja miałam zaniżone odszkodowanie z OC to zgłosiłam się do firmy Avista i dzięki temu otrzymałam należne pieniądze. Niech się Pan zastanowi nad skorzystaniem z ich usług, mnie naprawdę pomogli;)
#2016-09-12 07:27:47 

Hobbit

Użytkownik

Pani przede mną bardzo mądrze mówi! Jeśli chodzi o odzyskiwanie ubezpieczenia OC to nie ma co się samemu użerać z ubezpieczycielem, bo szkoda czasu i nerwów. O firmie Avista nie słyszałem, ale dobrze wiedzieć, że istnieje taka rekomendowana firma. W wolnej chwili zapoznam się z ich ofertą na wszelki wypadek, a Panu już teraz to polecam, żeby szybciej mógł Pan rozwiązać problem z ubezpieczycielem. Pozdrawiam!
#2016-09-12 09:53:30 

SegunEl

Użytkownik

Super, bardzo dziękuję za odpowiedzi! W takim razie poszukam wsparcia w rozwiązaniu tej sprawy. Widziałem, że ta firma oferuje również odkup odszkodowań, co jest też interesującą opcją. Pozdrawiam serdecznie i życzę Państwu miłego dnia;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015