#2016-08-11 23:37:31 

Zex

Użytkownik

Cześć! Szukam jakiegoś fajnego hotelu, w którym mógłbym się zatrzymać na ok. tydzień, może dłużej. Niewykluczone, że będę w towarzystwie swojej rodziny. Znacie jakieś dobre hotele? Będę wdzięczny jak coś doradzicie i wspólnymi siłami coś wybierzemy ;) Najlepiej w województwie mazowieckim.
#2016-08-12 02:22:46 

monolityczny1979

Użytkownik

Jest jeden hotel rodzinny w okolicach Warszawy, który szczególnie mogę polecić. Mają w swojej ofercie bardzo wysoką jakość pokoi i wspaniałe, malownicze widoki z okna ;) ogólnie to bardzo piękny jest ten rejon i można tam autentycznie odpocząć. Jak chcesz z rodziną wypoczącać z dala od pracy itp. to będzie to idealne miejsce do tego.
#2016-08-12 04:23:25 

Hobbit

Użytkownik

Ja tez polecam Hotel Dębowa Góra ;) Wspaniałe miejsce, akurat korzystałem z ich sali konferencyjnej w Płocku i bardzo dobrze całe spotkanie się udało. Zresztą co tu dużo będę pisał, najlepiej samemu się przekonać, wejść na stronkę, zobaczyć galerię i samemu ocenić ;)
#2016-08-12 06:36:59 

Lilka

Użytkownik

Jak dla mnie, hotele spa to najlepszy wybór na relaks i cudowne spędzenie wolnego czasu. Uwielbiam łączyć pobyt w hotelu z zabiegami i cudownymi masażami itp.. wtedy to dopiero czuje, że wypoczywam i w pełni jestem zrelaksowana. Każdemu polecam.. ;)
#2016-08-12 08:33:28 

MadameMaxim

Użytkownik

Ja też uwielbiam jeździć do spa ;) zaraziła mnie tym moja mama, bo raz mnie wzięła i niesamowicie mi się spodobało ;) Także wiem dokładnie o czym piszesz.. również to uwielbiam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015