#2016-07-25 05:21:40 

papa_smerf

Użytkownik

Witam. Zapowiada mi się w domu spory remont. Chcę wymienić na razie wszystkie instalacje w domu, żeby móc mieć lepszą kontrolę nad moim CO. Bo do teraz to działa jakoś tak… No w każdym razie niezbyt wydajnie. I teraz chciałbym, żeby właśnie wydajnie zaczęło Działać. Co byście mi tutaj polecili ciekawego? W co mogę inwestować, żeby ogólnie sytuację polepszyć i żeby się wszystkim w naszym domu żyło przyjemnie i szczęśliwe? No i w cieple przede wszystkim :D
#2016-07-25 07:17:53 

KrystianOpole

Użytkownik

Wiesz co jeśli chodzi o artykuły instalacyjne to Ci mogę polecić całkiem fajną stronę e-mikas.com.pl Jak czegoś potrzebuję, to wbijam tylko tam i okazuje się, że zawsze to tam jest i to na dodatek w cenach o wiele lepszych niż te, które konkurencja ma do zaoferowania. Także z całego mojego ciepłego jeszcze serca Ci polecam tam wejść i zobaczyć dokładnie jak to wygląda. Bo warto. Z cała pewnością warto.
#2016-07-25 08:17:19 

papa_smerf

Użytkownik

No i świetnie. Widzę, że tam nawet jest regulator do temperatury a jak wszędzie szukałem takiego modelu to nigdzie nie było. A tu proszę dostaję link, wchodzę i jest. No naprawdę to wszystko czasami jest aż chyba niewiarygodne. :D Ale teraz już przynajmniej wiem gdzie mogę zakupy robić do domu jak będzie remont następny :D
#2016-07-25 10:04:10 

KrystianOpole

Użytkownik

A ja chcesz dokładnie wszystko wymieniać to wejdź jeszcze na http://e-mikas.com.pl/pl/c/Waz-i-zlaczki-weza-PB/63 to tam będziesz mógł kupić już kompletnie wszystkie węże i różne złączki, których tam potrzebujesz do tego. A podejrzewam, że tego Ci się może sporo przydać.
#2016-07-25 10:38:51 

KrystianOpole

Użytkownik

No tak, widzę, że kolega wie, czego potrzeba podczas remontu :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015