#2016-07-21 07:10:57 

Katia

Użytkownik

Witam wszystkich. Czy moglibyście polecić mi niedrogi sklep internetowy z dobrymi fototapetami? Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam.
#2016-07-21 07:33:05 

papa_smerf

Użytkownik

Hej, zajrzyj sobie tutaj: http://www.fototapetka.eu/fototapeta.html. To tani sklep z bardzo dobrymi grafikami. Zamawiałem tam fototapety do salonu i pokoju dziecka a nawet ścienne panele szklane do kuchni. Na wykonanie i trwałość nie mogę powiedzieć złego słowa, wszystko trzyma się jak należy. Kolory nie blakną, a nadruki robią wrażenie nawet z bardzo bliska. Polecam za takie pieniadze nigdzie nie dostaniesz niczego w chociazby podobnej jakosci.
#2016-07-21 08:25:39 

Lilka

Użytkownik

Cześć! Brałam u nich grafikę drukowaną na szkle i do dziś jestem pod wrażeniem jakości i tego jak bardzo zmienia się pomieszczenie. Aż się chce w tej kuchni posiedzieć :). Co do cen to zgadzam się że mają bardzo tanio i jest w czym wybierać. Pozdrawiam również.
#2016-07-21 10:42:39 

FleurDeLaCore

Użytkownik

Znalazłam u nich w sklepie fototapetę mostów linowych za którą rozglądałam się juz od dłuższego czasu. Powiedzcie proszę jak z trwałością koloru i czy nadruk nie jest rozpikselowany? Z góry dzięki za pomoc.
#2016-07-21 12:40:20 

papa_smerf

Użytkownik

Nadruki są bardzo dobrze wykonane. Tak jak już pisałem nawet z bliska wszystko wygląda bardzo wyraźnie, a kolory na pewno ci nie wyblakną.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015