#2016-07-06 23:40:55 

Katia

Użytkownik

Cześć. Wiecie co… Ale się wpakowałam. Jakiś czas temu było można przejść za darmo tego nowego windowsa 10. No to się skusiłam i skorzystałam z tej oferty. Pomyslałam sobie, że to nowość, że za darmo to sobie zainstaluję i zobaczę jak się to będzie sprawdzało. No i okazało się, że sprawdza się beznadziejne, w ogóle mi się to nie podoba, obsługiwać się tym nie umiem i na dodatek co chwilę mam jakiś problem ze sterownikami. Wiecie może czy da się przejść jakoś do 7 jak miałam to wcześniej?
#2016-07-07 01:16:28 

Zex

Użytkownik

Cześć. Pewnie, że się da. Znasz się na komputerach tak, że dasz sama radę to zrobić i tłumaczyć Ci tutaj, czy wolisz, żeby to jakaś firma informatyczna dla Ciebie zrobiła? Koszty tego nie są duże, więc może nie warto ryzykować.
#2016-07-07 03:31:13 

Katia

Użytkownik

Wiesz co, chyba lepiej będzie jak ktoś to zrobi dla mnie, bo sama sobie z tym nie dam rady. A może i przy okazji jeszcze jedną rzecz załatwię, bo interesuje mnie jak założyć sieć domową w Warszawie i chętnie się dowiem czy jest też jakaś firma, która by mi w tym pomogła.
#2016-07-07 06:09:37 

Zex

Użytkownik

Myślę, że damy radę z obiema rzeczami. Ale po kolei. Na stronie http://bezpiecznylapek.pl/oferta/zmiana-windows-10-na-7/ znajdziesz ofertę właśnie przywracania systemu z 10 do 7, bo takie było Twoje pierwsze pytanie. Oni CI to tam bezproblemowo zrobią. :) A jeśli chodzi o Twój drogi problem z tą siecią domową, to poszukaj sobie na ich stronie czy mają taką ofertę. Albo zapytaj, jak będziesz dawała komputer do zmiany tego systemu, to Ci od razu powiedzą jak to wszystko wygląda.
#2016-07-07 06:40:14 

Katia

Użytkownik

Jak ja się cieszę, że ten system można jednak przywrócić. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015