#2016-07-04 22:53:26 

mortycja666

Użytkownik

Witajcie kobietki. Mam problem z męzem. Od jakiegoś czasu temat seksualny u nas bardzo kuleje. Nie wiem zupełnie jak go na nowo podniecić sobą. Zdaje się, że tak się przyzwyczaił do mnie, że niczym nie jestem w stanie go na nowo pobudzić i zaskoczyć. Czy czymś się dziewczyny wspomagacie w takich sytuacjach? Powiedzcie jak wy sobie radzicie z takim ospałym facetem, który ma dopiero trzydzieści parę lat, a temat seksu jest dla niego bardziej uciążliwy niż podniecający.
#2016-07-05 01:21:32 

Katia

Użytkownik

Może to impotent, a ty po prostu nie wiesz. Spróbuj go jakoś oczarować jakimś seksownym strojem. Zaproś go do klubu kup sobie skąpą kieckę typu clubwear potańcz trochę i sprawdź czy czuje się rozochocony. Jeśli nie to masz powód do zmartwień. Na mojego takie skąpe sukienki zawsze działały, tym bardziej, jeśli było widać że noszę ponczochy.
#2016-07-05 02:56:07 

Sonia

Użytkownik

Na moje powinnaś trochę powalczyć. Zmień nastawienie,. Kup sobie erotyczne gadżety, typu dildo, pokaż mu siebie w akcji, na pewno zmieni nastawienie. Powodzenia
#2016-07-05 05:42:02 

Smaug

Użytkownik

Z mojego punktu widzenia, wszystkie te erotyczne zabawki i bielizna są ok. Na pewno podniecą faceta.
#2016-07-05 06:18:11 

MadameMaxim

Użytkownik

Witajcie. Bielizna erotyczna jak najbardziej TAK!! Mojego faceta zawsze podniecają body z wycięciami. Daję namiar na dobry sklep http://www.lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=165 . Myślę, że dzięki temu twój facet nie będzie cie ciał z łóżka wypuścić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015