#2016-06-26 22:49:51 

Katia

Użytkownik

Cześć. Możecie mi podpowiedzieć, ile może kosztować przesłanie paczki z Wrocławia do Olsztyna. Nie koniecznie zależy mi na czasie, chodzi tylko o dobrą cenę no i żeby paczka dotarła na miejsce;)
#2016-06-27 00:54:15 

Zex

Użytkownik

To zalezy jak duża i jak cięzka to paczka. Jak pakunek jest niewielki to najtaniej jest chyba pocztą, ale jak chcesz przesłać coś większego, to musisz sobie znalezć jakąś firmę kurierską we Wrocławiu. Najlepiej znajdz jakąś stronę internetową, podaj wymiary i cięzar paczki i wyświetli Ci się kilka ofert.
#2016-06-27 03:24:52 

Katia

Użytkownik

Paczka jest dosyć duża i dosyć ciężka, bo chcę przesłać wózek dziecięcy i trochę innych drobiazgów dla dziecka, więc chyba w grę wchodzi tylko kurier:)
#2016-06-27 04:43:23 

Smaug

Użytkownik

No to faktycznie chyba najlepiej zdecydowac się na kuriera. Weź zajrzyj sobie pod ten adres https://2send.pl/kurierzy. Masz tam listę największych polskich firm kurierskich, reszta to tylko posrednicy, którzy korzystają z usług tych największych przewoźników. Od razu w tym serwisie 2send.pl możesz sobie skalkulować ile będzie kosztowało nadanie takiej paczki i który z kurierów zrobi to najtaniej.
#2016-06-27 06:09:21 

Katia

Użytkownik

Super, wielkie dzięki za podpowiedź. Tak na szybko odpowiem, że spodziewałam się że to będzie więcej kosztować. Cena jest ok. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015