#2016-06-16 03:16:53 

monolityczny1979

Użytkownik

Siemanko! Ja tutaj przybywam z taką nietypową sytuacją. Otóż szukam jakiegoś serwisu wózków widłowych na śląsku. Ten, który jest na tym moim magazynie już ledwo zipie, dlatego chyba potrzbeuje, żeby ktoś tam mu zajrzał do bebechów i zobaczył co się z nim dzieje. Bo nie chcę, żeby pracownikowi jakiemuś się krzywda stała jak będzie z niego korzystał, wiecie o co chodzi. Po co człowiekowi robić problemy i sobie jeszcze, a jak awaria jest zgłoszona, to coś z tym trzeba zrobić. Macie jakichś znajomych, którzy to naprawiają? Fajnie jeszcze, żeby tanio było, no bo kasy za dużo na sprzęt to nie mam.
#2016-06-16 04:18:41 

papa_smerf

Użytkownik

Myślę, że tutaj nie ma co oszczędzać, zwłaszcza że piszesz też o tym, że ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo pracowników. Jak najbardziej trzeba tu skorzystać z jakiegoś serwisu, który robi remont wózków widłowych w Częstochowie i to raczej nawet gruntowny przegląd wszystkiego, co tam masz w tym wózku, bo to nigdy nie wiadomo. Ja bym tu nie ryzykował po znajomych.
#2016-06-16 04:49:50 

monolityczny1979

Użytkownik

Ale chyba źle się zrozumieliśmy, bo mnie tez chodziło o takich waszych znajomych, którzy to profesjonalnie naprawiają ;) Przy okazji ten ktoś mógłby też mieć wózki widłowe na wynajem, bo na czas naprawy i serwisowania muszę mieć w magazynie coś zastępczego.
#2016-06-16 05:04:03 

papa_smerf

Użytkownik

No to teraz zupełnie inna rozmowa. Mogę Ci polecić jedną firmę, która tutaj akurat jest w tym dobra. Wejdź po prostu na wozkiczestochowa.pl i zobacz, jak świetnie oni dają radę z naprawami takich spraw i jeszcze właśnie na wynajem też mają dobry sprzęt. A chyba o to Ci właśnie chodzi, no nie? :)
#2016-06-16 06:36:51 

monolityczny1979

Użytkownik

No i super. Bardzo się cieszę, że się nam się udało dogadać i jeszcze mi doradziłeś. Dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015