#2016-06-03 00:47:32 

Katia

Użytkownik

Witam. Szukam dla siebie kozaków. Chciałabym mieć takie piękne, lśniące. Nawet nie muszą być tanie, ale ważne, żeby były po prostu piękne i wygodne. Podpowiecie może, gdzie Wy kupujecie takie piękne buty? Bo widzę, że ludzie na ulicy w takich pięknych butach chodzą, a ja co idę do sklepu, to takich butów jakoś znaleźć nie mogę i potem sobie w brodę pluję, że się na jakieś napalę, a zupełnie nigdzie ich nie ma.
#2016-06-03 02:37:53 

Sonia

Użytkownik

Przeżywałam dokładnie to samo, co Ty. Ale udało mi się znaleźć tako jeden dobry sklep, w którym są buty i powiem Ci, że nawet całkiem dobre. A jak konkretnie chcesz kozaków, to sobie sprawdź tutaj, znajdziesz tu chyba dość wybór, może akurat jakieś ci się spodobają.

#2016-06-03 04:06:02 

Katia

Użytkownik

Spojrzałam na nie tylko tak szybko, bo na razie nie mam czasu, ale już widzę, że na pewno coś tam wybiorę. No, to teraz jeszcze pozostałe mi znalezienie butów dla męża.
#2016-06-03 05:55:45 

Sonia

Użytkownik

A dla męża też znajdziesz w tym sklepie. Albo możesz kliknąć i od razu będziesz miała wszystko pod ręką. Buty są wygodne, sprawdzone. Zarówno ja, jak i mój mąż tam kupujemy buty i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sprawdźcie sobie, może i Wam będzie się dobrze współpracowało.

#2016-06-03 06:56:32 

Katia

Użytkownik

Sprawdzimy, sprawdzimy. Już się doczekać nie mogę pierwszej przesyłki. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015