#2016-06-03 01:08:09 

KrystianOpole

Użytkownik

Hej. Remontuje mieszkanie/ jestem na etapie kuchni. Dzukamy z żoną fajnych inspiracji do zaaranżowania kuchni. Byłbym wdzięczny za dobre podpowiedzi w związku z tym. Nasza kuchnia wymagała już remontu od dawna. Była wieloletnia. Teraz z chęcią zamienilibyśmy ją na nico bardziej nowoczesną wersję. Jakie opcje proponujecie? Pozdrowienia
#2016-06-03 03:29:43 

Katia

Użytkownik

Witaj. Ja myślę, że powinieneś poszukać dobrych firm, które tworzą projekty kuchni Poznań to dobra lokalizacja, niegdyś i ja kupiłam w jednym z poznańskich sklepów meblowych fajne umeblowanie ale do łazienki i do dziś mi służy. Jeśli miałabym coś konkretnego polecić to chyba uwzględniłabym w takim projekcie specjalne światełka typu LED. Zawsze efektownie podkreślają aranż i czynią kuchnię nieco bardziej nowoczesną. Pozdrowienia dla was.
#2016-06-03 06:13:23 

Zex

Użytkownik

Cześć. Ja może będę nieco bardziej konkretny. Odeślę cie do firmy, która ma fajne propozycje aranżacji i dobrej jakości blaty kuchenne http://www.sassc.com.pl/site/productDetails?productId=19 . Mnie się osobiście bardzo podobają takie nowoczesne płyty. Drewno na blacie też świetnie się prezentuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015