#2016-06-02 02:59:26 

K4s1un14

Użytkownik

Hej! Mój 12 letni syn zainteresował się modelarstwem i już od paru tygodni chodzi za mną i pyta czy kupię mu jakiś model do sklejenia. Z początku traktowałam to jak kolejne marudzenie ale chyba rzeczywiście spodobała mu się ta tematyka bo zaczął oglądać filmy historyczne a do tego chciałby chodzić na warsztaty modelarskie organizowane w jego szkole. Zamierzam go tam puścić ale przecież nie poślę go z pustymi rękami. Jaki model na poczatek byłby odpowiedni i co dodatkowo musze dokupić?
#2016-06-02 04:08:28 

papa_smerf

Użytkownik

Fajnie że chłopak ma zainteresowania, trzeba to w dzieciach pielęgnować zamiast zabraniać wszystkiego, zalowac grosza a potem gadac ze mlodziez siedzi calymi dniami przy komputerach albo z telefonami na lawkach w parku. Duży wybór modeli do złożenia znajdziesz tutaj: agtom.eu. Na początek warto zacząć od samolotu bo są trochę prostsze przynajmniej dla mnie. Przy broni pancernej trzeba czasem się natrudzić z gąsienicami. Musisz też trafić w tematykę, jeśli syn interesuje się bronią II-wojenną to szukaj samolotów z tego okresu. Ma to duże znaczenie dla modelarza jak i fana militariów :)
#2016-06-02 06:16:10 

monolityczny1979

Użytkownik

Masz dużo racji z tym że samoloty są łatwiejsze chociaż ja zaczynałem od czołgu i też jakoś dałem radę. Niedawno poszukiwałem modelu ciężarówki wojskowej do sklejenia i nigdzie nie mogłem znaleźć niczego ciekawego do czasu aż mój znajomy polecił mi ten sklep modelarski online o którym piszesz. Zrobiłem naprawdę duże zamówienie, chyba największe w mojej historii bo dostępność zestawów jest naprawdę niesamowita. Jeśli chodzi o ceny to nie znam bardziej konkurencyjnego sklepu a sklejam od 20 lat. Pozdrawiam.
#2016-06-02 06:32:21 

K4s1un14

Użytkownik

Dziękuję za polecenie sklepu, napisałam do obsługi zapytanie czego będę potrzebować dodatkowo i już wszystkiego sie dowiedziałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015