#2016-05-25 06:26:54 

zimowaopowieść

Użytkownik

Cześć wszystkim. Jestem z Maćkiem dokładnie 11 miesięcy i 25 dni. Niedługo więc mamy rocznicę naszego związku. Fajnie tak utrzeć nosa tym wszystkim, którzy mówili że nam się nie uda. Chcę przygotować dla Maćka coś fajnego na naszą rocznicę. Akurat nasza rocznica wypada w moje osiemnaste urodziny, on już je obchodził dawno, ponieważ jest ode mnie cztery lata starszy. Macie jakieś pomysły? Wy obchodzicie rocznice ze swoimi partnerami?
#2016-05-25 08:11:05 

parabola

Użytkownik

Przez pierwszy rok obchodziliśmy nawet miesięcznice, wychodziliśmy wtedy do pizzerii, ale później przestaliśmy. Wiele miesięcznic nas czeka, dlatego wolimy odmierzać wspólne bycie razem za pomocą lat, nie miesięcy. Niedawno ‘’stuknęły nam’’ cztery lata. I uwierz mi, coraz ciężej jest wymyślić coś oryginalnego dlatego nie stawiaj poprzeczki zbyt wysoko bo za dwa czy trzy lata będziesz się główkować już miesiąc wcześniej. Możesz sobie tego oszczędzić :).
#2016-05-25 08:27:23 

FleurDeLaCore

Użytkownik

Skoro jesteście krótko ze sobą, to pewnie jeszcze nie zaliczyliście wspólnego wyjazdu. Może to jest właściwy moment! Nie musicie wyjeżdżac od razu za granicę, ale fajny wypad za miasto może być ciekawym urozmaiceniem waszego związku.
#2016-05-25 08:55:09 

Lilka

Użytkownik

Ja z okazji rocznicy bycia razem zdecydowałam się, że przeżyję swój pierwszy raz z moim chłopakiem :). On nigdy tego nie zapomni i czuje się absolutnie wyjątkowy, że zdecydowałam się zrobić to z nim i w dodatku w rocznicę naszego bycia razem. Ta data już na zawsze będzie miała dla nas szczególne znaczenie. Pamiętam, ze wtedy kupiłam przepiękny biustonosz online, do dziś go mam.
#2016-05-25 09:15:57 

Sonia

Użytkownik

Myślę, że warto ściągnąć trochę pomysłu od koleżanki wyżej i na przykład kupić jakąś elegancką bieliznę w sklepie internetowym. Chłopak będzie zadowolony z pewnością i Ty sama też będziesz się czuła usatysfakcjonowana.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015