#2016-05-25 03:47:22 

KrystianOpole

Użytkownik

Cześć Wam. Ostatnio mój tata przyniósł do domu tani alkomat półprzewodnikowy tak się zastanawiam.. czy takie coś jest naprawdę miarodajne? No i może mała dyskusja się tutaj zrobi na temat alkomatów i picia alkoholu. Ciekaw jestem jakie są Wasze opinie na ten temat.
#2016-05-25 05:32:20 

h3x4h3d5on

Użytkownik

No według mnie świetnie będzie się sprawdzał, sam mam taki w domu i doskonale działa. Kupiłem na kalibrujemy.pl i jestem bardzo zadowolony. Zdarzyło mi się już kilka razy z niego korzystać i raz nawet się nie spodziewałem, że taki wyjdzie wysoki wynik. Lepiej w odmu mieć i zawsze sprawdzić, niż potem żałować podczas kontroli itp.
#2016-05-25 05:58:31 

Smaug

Użytkownik

Całkowicie się zgadzam. Alkomat to tak naprawdę jednorazowy wydatek, ewentualnie musisz po jakiś czasie go serwisować itp. ale według mnie warto w niego zainwestować. Mój kolega raz jechał pod wpływem alkoholu (nie wiedział, że przekracza normę) i miał poważne problemy, bo go zgarnęli.
#2016-05-25 06:08:01 

mortycja666

Użytkownik

Ja jak wiem, że mam gdzieś jechać autem itp. to po prostu nie pije ani grama i mam spokój.. nie rozumiem, jak można w ogóle brać pod uwagę jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. To jest szczyt głupoty i takich ludzi cieszę się, że zatrzymują.
#2016-05-25 07:35:21 

Dumblidorr

Użytkownik

wiesz.. różne są sytuacje i nie ma co generalizować. Czasem nawet niespodziewanie może wypaść jakaś sprawa , choćby zdrowotna i trzeba jechać autem. A jak się wypiło tam trochę to już mogą być problemy.. lepiej mieć takie coś w domu i tyle.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015