#2016-05-20 06:51:52 

Lilka

Użytkownik

Czy ktoś założył sklep/sklepy internetowy/e i ma jakieś wskazówki dla nowicjuszy? Jestem jedną z nich, a wydaje mi się, że w tej branży bym się dobrze czuła. Nie brakuje mi ani pomysłów, ani zapału. Będę mega wdzięczna za każdą wskazówkę! :)
#2016-05-20 07:08:17 

zimowaopowieść

Użytkownik

Dużo zależy od tego, czy jesteś informatykiem. Jeśli tak, to start jest banalny i na pewno zrobisz to bez problemów. To jesteś, czy nie?
#2016-05-20 08:11:43 

Lilka

Użytkownik

No niestety nie. Znaczy mam podstawy C++, ale to całe moje umiejętności i raczej planuję komuś zlecić zrobienie strony. To bardziej w tym kontekście możesz mnie rozpatrywać. W sumie jako laika.
#2016-05-20 09:00:40 

zimowaopowieść

Użytkownik

To skoro interesuje cię tworzenie sklepu internetowego, a nie znasz się na tym, to najwygodniej zdecydowanie jest po prostu zapłacić jakiejś dobrej firmie, która zrobi to od podstaw i będziesz miała gotowca. Na przykład jest taki portal AptusShop, oni mają bardzo dobrą opinię w zakresie sklepów i od lat wypuszczają do sieci setki sklepów, każdy trochę inny.
#2016-05-20 09:59:32 

fanbarcelony

Użytkownik

Też bardzo polecam zlecenie całości wykonania serwisu zewnętrznej firmie. To jest jedyna gwarancja, że będzie profesjonalnie no i masz przy tym wsparcie w pozycjonowaniu, a z tym są kłopoty na początku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015