#2016-05-18 23:31:55 

Lilka

Użytkownik

Hej! Tak jak w temacie, jestem zainteresowana stylowymi, eleganckimi balustradami do domku na wsi. Domek jest raczej starszego budownictwa, choć nie przedwojenna, ale jest stopniowo odświeżany :) Balkon dosyć spory, gdzie wejdzie niewielki stolik i 4 krzesełka. Trzeba to ogrodzić, co by się nikomu krzywda nie stała. Możecie polecić jakieś dobre balustrady?
#2016-05-19 02:01:33 

Katia

Użytkownik

Cześć. A nie możesz się wybrać do jakiegoś ślusarza czy może znajdź jakąś kuźnię, która wykona dla Ciebie takie wykuwane balustrady. Ja ładniejszych chyba nie znam :)
#2016-05-19 03:10:11 

Lilka

Użytkownik

Powiem szczerze, że szanuję prace rzemieślnicze kowali i ślusarzy, bez wątpienia trzeba mieć do tego ogromny talent i ma to swój urok, ale jakoś zupełnie do mnie ten styl nie przemawia. Wolałabym może coś bardziej uniwersalnego, a nie nawiązującego do konkretnego stylu.
#2016-05-19 03:40:47 

MadameMaxim

Użytkownik

Siemanko! Słuchaj, a nie myślałaś o tym, żeby zainstalować balustrady ze stali nierdzewnej ? Da się je wykonać tak, by nie były nadto nowoczesne, tylko właśnie były uniwersalne, lekko w swojej stylistyce nawiązujące do klasyki. Przy czym są one eleganckie i bardzo trwałe.

#2016-05-19 04:28:38 

Lilka

Użytkownik

Brzmi to nieźle… a możliwe są jakieś wstawki do tego typu balustrad? Tj inne materiały?
#2016-05-19 05:48:14 

MadameMaxim

Użytkownik

Jasne :) Zawsze można je wzbogacić o elementy szklane (http://www.chromsystem.pl/chromsystem---balustrady-chromoniklowe,-ze-szkłem.html), drewniane, zasadniczo jakie Ci się tylko zamarzą :) Ja osobiście mam taką balustradę ze szkła na tarasie, ale to raczej do stricte nowoczesnego wystroju. Myślę, że dla Ciebie byłyby najlepsze wstawki z drewna.

#2016-05-19 08:19:50 

Lilka

Użytkownik

Też tak właśnie myślę. Okej, trop już mam :) Teraz pozostaje tylko znaleźć wykonawcę takich barierek :) Dzięki śliczne kochana :* Temat można już zamykać!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015