#2016-05-09 23:51:06 

mortycja666

Użytkownik

Witajcie, mam nie lada problem, otóż, wybieram się na imprezkę do chrześniaka na osiemnastkę i musiałabym mu cos konkretnego sprezentować, ale nie wiem co. Tak sobie myślę, że może porządny komputer, najlepiej laptopa. Tylko, jaki komputer na prezent wybrać? Cena nie musi być wymiernikiem!
#2016-05-10 02:24:56 

KrystianOpole

Użytkownik

Ojejku, ale się trafiła kasiasta cioteczka, też bym tak chciał, ja to zawsze muszę liczyć się z kasą, a wtedy tyrudno jest znaleźć cos porządnego.
#2016-05-10 02:53:33 

K4s1un14

Użytkownik

Co ty gadasz, przecież nie wszystko co drogie jest lepsze, czasami to trzeba płacic za markę, a reszta jest prawie taka sama.
#2016-05-10 03:50:07 

fanbarcelony

Użytkownik

No niekoniecznie, jak jest dobra marka, to i produkty są lepsze, a za markę to może trylko trochę więcej trzeba zapłacić, ale często warto trochę dołozyć, żeby mieć pewność, że towar jest dobry. Weźmy chociażby takie ThinkPady od Lenovo, lekkie przenośne komputery o świetnych parametrach pracy, czy komputery Hewletta Packarda, jak choćby dla porównania: ProBook 650, który jest w solidnej obudowie i posiada fantastyczną klawiaturę, wyróżnia je niezwykle długa praca na baterii, czy Zbook Mobile, to już taki solidny, mobilny komputer z profesjonalną kartą graficzną, ale cena to już też niczego sobie.
#2016-05-10 05:36:06 

KrystianOpole

Użytkownik

Ale dobre są też w atrakcyjnych cenach notebooki Dell, solidne i świetnie wykonane laptopy, które są w różnych wersjach, od podstawowej wersji do biura, aż po profesjonalne stacje graficzne, wszystko zależy od potrzeb i ceny. więc sama widzisz, że trzeba trochę poszukać, ale w dobrym sklepie internetowym porównasz sobie różne modele i z pewnością coś wybierzesz na prezent.
#2016-05-10 06:04:53 

mortycja666

Użytkownik

No rzeczywiście zawrót głowy, ale widzę, żę tego jest tyle, że sama to nie wiem czy dam radę wybrać, może kogoś poproszę, dzięki wszystkim.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015