#2016-04-28 00:40:10 

KrystianOpole

Użytkownik

Witam otwieram dyskusje tylnia oś skrętna w Renault Sceniku zepsuta naprawiać czy nie bede wdzieczny za za i przeciw. Moge sprzedac auto i pojechac na auto handel do niemiec i tam cos kupic wiec mam opcje
#2016-04-28 02:07:21 

monolityczny1979

Użytkownik

Dobrze że masz opcje ale naprawa belki to nie jest wcale taka trafedia, teraz chłopaki w polsce mają już sprzęcior do tego także na pewno sobie poradzą jeśli chodzi o ceny to nie wiem ale myśle że te ż nie ma tragedi.. wiadomo jeśli ten scenik ma sto lat to pewnie w porownianiu do jego wartosci drogo ale lepiej niz kupowac drugie auto
#2016-04-28 04:04:35 

papa_smerf

Użytkownik

ja bym nie naprawiał tylko kupił nowego żuka z salonu albo ładę z komisu bo najlepsze są ruskie auta ave
#2016-04-28 06:34:53 

Hobbit

Użytkownik

Widzę ze kolega wyżej nie wytrzeźwiał jeszcze po sobocie. Też tak kiedyś miałem że mi poszła tylna belka Peugeot 106 sprawdza się na dobrych drogach, ale na takich dziurawych jak mamy w Polsce jest różnie więc musiałem regenerować Zapłaciłem chyba 400 złoty ale to było dawno w każdym razie naprawa okazała się skuteczna
#2016-04-28 07:35:57 

Smaug

Użytkownik

no to chyba przekonaliście kolege zeby naprawiać tego scenica reno bedzie jeszcze widac na drogach, mobilki. czasem wystarczy troche lepiej ustawic poprzecznie wyprostować na takiej specjalnej maszynie i można jechać dalej. czasem wiele nie trzeba, żeby auto było znowu całkiem sprawne. Dobry mechanik to i takie auto do kasacji przeznaczone zrobi na jak nowe
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015