#2016-04-22 01:26:46 

Sonia

Użytkownik

Hej, chciałabym wymienić ogrodzenie i znajomi którzy również mają domki nakłaniają mnie do zdecydowania się na ogrodzenie z segmentów. Zastanawia mnie tylko czy jest to wytrzymałe i z czasem takie ogrodzenie nie zardzewieje albo nie zacznie się przechylać? Czy ktoś może mi opowiedzieć na podstawie własnych doświadczeń jak sprawa wygląda po 2, 5 latach od ustawienia płotu?
#2016-04-22 03:02:24 

monolityczny1979

Użytkownik

Cześć. Ogrodzenia w systemie metalowych paneli to stosunkowa nowość i niektórzy podobnie jak Ty nie są do końca przekonani, ale będąc szczerym nie wiem co sprawdzi się lepiej do ogrodzenia posesji i będzie wyglądało estetyczniej w tym przedziale cenowym. Co do przechyłów to nie musisz się martwić bo panele są lekkie i nie obciązają podłoża jak na przyklad segmenty betonowe.
#2016-04-22 04:10:35 

Sonia

Użytkownik

Czytałam artykuł na ten temat w którym pisano dokładnie to o czym mówisz. Znasz może jakąś firmę gdzie mogłabym podpytać o ceny itd?
#2016-04-22 06:57:32 

monolityczny1979

Użytkownik

Jestem z Warszawy i kupowałem tutaj: http://ogrodzenia-brygada99.pl/. Naprawdę polecam bo segmenty są dobrze wykonane, podobnie jak podmurówki, a wszystko w cenach o wiele lepszych niż u konkurencji. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015