#2016-04-20 06:22:26 

papa_smerf

Użytkownik

Witam. Ostatnio popełniłem mega gafę. Byliśmy wraz z żoną u jej rodziców na obiedzie rodzinnym. Było miło, piliśmy jakiś alkohol itp. Trochę żartem w pewnym momencie powiedziałem teściowej, że widać po niej, że już się trochę postarzała i że moja żona chyba przyczyniła się trochę do jej zmarszczek. Niestety, powiedziałem to trochę grubiańsko i teściowa mocno wzięła to do siebie. Co powinien teraz zrobić?
#2016-04-20 06:31:11 

Sonia

Użytkownik

yy.. przeprosić? Nawet nie wiesz jakie to jest dla kobiety przykre, jak się słyszy, że się postarzała itp. Często wiele z nas chodzi na specjalne zabiegi.. używa nici do liftingu, byleby wciąż się prezentować okazale i faceci z takimi tekstami wylatują.. ręce opadają.
#2016-04-20 07:05:29 

K4s1un14

Użytkownik

Nie każda z nas jest w stanie zlikwidować zmarszczki i wiele kobiet nosi na swojej twarzy piętno czasu i cóż, każdego to czeka. Myślę, że powinieś ją przeprosić i powiedzieć, że zachowałeś się jak skończony debil.
#2016-04-20 07:53:36 

papa_smerf

Użytkownik

Porozmawiałam z nią i okazało się, że wcale nie jest aż tak źle i o dziwo podeszła do tego z dystansem.. co więcej, wraz z córą wymyśliły mi karę i http://wellness.spawraju.pl/promocje z tej stronki, mam wybrać szereg zabiegów dla nich ;) W sumie cieszę się.. pod tym adresem znalazły piękny i malowniczy ośrodek, w którym można korzystać z zabiegów spa. Myślę, że dostałem nauczkę, żeby następnym razem nie mówić czegoś, żeby potem to żałować ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015