#2016-04-20 01:06:42 

papa_smerf

Użytkownik

Witajcie drodzy siłacze. Chciałem poznać dzisiaj Waszą opinię na temat treningów zindywidualizowanych. Ja od jakiegoś czasu zamierzam się właśnie skontaktować z jakimś trenerem, żeby z nim kilka spraw omówić, ale najpierw bym chciał poznać opinie moich bardziej doświadczonych kolegów, którzy się tutaj znajdują. Co u Was w ogóle, jak treningi idą? Z trenerami czy bez? Widzicie jakieś różnice, odkąd korzystacie z pomocy trenera, czy nie bardzo? Piszcie wszystko, co wiecie. :D
#2016-04-20 03:05:37 

h3x4h3d5on

Użytkownik

Cześć. NO ja z pomocy trenera korzystam od bardzo dawna, chociaż teraz mam całkowicie nowego, bo mój poprzedni trener personalny Kraków wybrał za nowe miejsce swojej działalności i teraz tam szkoli kolejne osoby. Chociaż powiem, że taka zmiana wyszła mi nawet na dobre, bo zobaczyłem zupełnie inne podejście. Bo wiecie, co osoba, to inne techniki, inne pogląday, więc od każdego można się czegoś nowego dowiedzieć i trochę eksperymentować. A trening z trenerem jak najbardziej polecam, to jest zupełnie inna jakość.
#2016-04-20 04:38:02 

Hobbit

Użytkownik

Zdecydowanie zgadzam się z kolegą wyżej. Jeśli chodzi o Poznań trener personalny jest bardzo popularny i rzeczywiście z jego usług wiele osób korzysta. No i ja wcale się nie dziwię, bo rzeczywiście to jest świetna pomoc i można osiągnąć o wiele lepsze wyniki, jeśli się wie, że to trener tak ułożył trening specjalnie do nas i do naszych potrzeb go dostosował. No i ja długi czas nie miałem trenera, a odkąd zacząłem z jednego korzystać, to różnica rzeczywiście jest ogromna.
#2016-04-20 05:52:16 

papa_smerf

Użytkownik

Chyba więcej argumentów mi nie trzeba, bo całkowicie mnie przekonaliście. :D
#2016-04-20 06:20:00 

h3x4h3d5on

Użytkownik

No fakt, czasami warto się poradzić innych. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015