#2016-04-14 04:10:30 

papa_smerf

Użytkownik

Dzień dobry. Muszę zapisać matkę na kolonoskopię w Poznaniu. To mniej popularne badanie, dlatego wymieniłem w pierwszej kolejności, ale potrzebne jest też USG brzucha. Najwygodniej, jeśli ktoś mi poleci miejsce, w którym prywatnie załatwię i to i to. Mam na myśli oczywiście prywatnie, a nie na NFZ, bo wiadomo, że inaczej to by się skończyło na staniu w kolejkach.
#2016-04-14 06:28:13 

mortycja666

Użytkownik

Jeśli chodzi o USG jamy brzusznej Poznań ma całe mnóstwo najróżniejszych szpitali i lecznic, gdzie można coś takiego szybko załatwić. To jest jedno z najpopularniejszych badań przecież i jest na nie ogromne zapotrzebowanie. Z kolonoskopią nie miałam styczności, ale może być trudno w jednym miejscu to zrobić…
#2016-04-14 07:59:57 

K4s1un14

Użytkownik

Jak chcesz dla mamy załatwić oba badania to w jeszcze przy okazji możesz pomyśleć o USG odbytu. To jest znacznie mniej „inwazyjna” metoda, a także dużo jest w stanie wykazać. Możesz poczytać jak to działa na tej stronie http://www.proctogin.pl/pl/porady/usg-odbytu/ . Z resztą klinika na której stronie to znalazłam jest w Poznaniu i jestem prawie pewna, że można u nich zrobić i kolonoskopie i USG jamy brzusznej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015