#2016-04-13 03:44:21 

parabola

Użytkownik

Cześć. Pytanie dość nietypowe, a przynajmniej nie znalazłam tu na forum podobnego. Sprawa dotyczy kwalifikacji językowych LCCI. Jestem na etapie szukania informacji właśnie na ten temat. Wspomożecie mnie w poszukiwaniach?
#2016-04-13 04:27:46 

FleurDeLaCore

Użytkownik

Cześć. Z informacji, które znalazłam wynika, że LCCI to kwalifikacje biznesowe, administracyjne i informatyczne. Obejmują one zagadnienia dotyczące zasad prowadzenia działalności biznesowych, wystąpień, bezpieczeństwa w internecie itp. Przekazują one studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy. Kwalifikacje dotyczące finansów i rachunkowości obejmują szereg istotnych tematów. Przygotowują studentów na uczelniach czy dostarczają kwalifikacji zawodowych potrzebnych przy zatrudnieniu. Przypomniało mi się jak kilka lat temu sama szukałam informacji na temat egzaminów tyle, że dotyczyło egzaminów Cambridge IELTS i CAE. Spędziłam na tym dwa tygodnie. Wracając do tematu, to kwalifikacje z języka angielskiego są wykorzystywane przez pracodawców i uniwersytety na całym świecie. Są one postrzegane jako dowód znajomości języka. Egzaminy dostosowane są do Common European Framework (CEF). Kwalifikacje z marketingu i obsługi klienta pomagają studentom rozwijać szerokie i strategiczne myślenie. Obejmuje pełny zakres działań marketingu i obsługi klienta. Większość kwalifikacji LCCI są na poziomach od 1 do 4, jak opisano poniżej: Poziom 1 kwalifikacji poprawia podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu danego przedmiotu lub przedmiotów związanych z biznesem i obszarem pracy. Poziom 2 kwalifikacji to zazwyczaj minimalny wymóg przy wejściu na rynek pracy. Dają wiedzę na tematy związane z biznesem i obszarem zatrudnienia. Poziom 3 kwalifikacji rozwija zdolności do uczenia się i stosowania wiedzy oraz zrozumienia tematu na poziomie szczegółowym Poziom 4 kwalifikacji pomogą Ci stać się specjalistą w swojej dziedzinie nauki lub pracy.

#2016-04-13 05:34:12 

parabola

Użytkownik

Bardzo bardzo dziękuję Tobie. Ty szukałaś dwa tygodnie, a ja mam już niemal na tacy dzięki Tobie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015