#2016-04-10 23:04:59 

parabola

Użytkownik

Cześć. Szukam firmy w której mogłabym zamówić meble oraz dębowe drzwi na wymiar w Poznaniu lub najbliższych okolicach. Chodzi mi tutaj o miejsce i obszar działania tej firmy, bo nie chce za dużo płacic za transport itp. Czy na forum ktoś może korzystał z jakieś dobrej firmy z tych okolic i może coś zarekomendować? Bardzo bym była wdzięczna. Z góry dzięki i pozdrawiam!
#2016-04-11 00:39:31 

K4s1un14

Użytkownik

Ja tutaj mogę gorąco polecić: http://zakladstolarskipigla.pl/oferta/meble-na-wymiar pod tym adresem znajdziesz bogatą ofertę mebli na wymiar ;) nie dość, że są w rewelacyjnej jakości, bo zamawiałam komplet mebli do siebie do domu, to jeszcze cena jest więcej niż przyzwoita za taką pożądną pracę stolarską, skontaktuj się z nimi ;)
#2016-04-11 02:02:56 

parabola

Użytkownik

Sprawdzę sobie dokładnie zakladstolarskipigla.pl i może faktycznie od nich będę zamawiała ;) stronka internetowa wygląda więcej niż zacnie i dobrze rokuje na nawiązanie współpracy.. ;) dziękuję za pomoc!
#2016-04-11 04:41:21 

MadameMaxim

Użytkownik

A czemu memble na wymiar, a nie takie sklepowe?? Ja zawsze jak mam kupić meble to ide pooglądać do sklepu i jak mi się cos wybitnie spodoba to wtedy zamawiam z dostawa do domu
#2016-04-11 07:32:50 

parabola

Użytkownik

Zdecydowanie bardziej wolę złożyć zamówienie na meble na wymiar i mieć wpływ na ich wielkość, długość itp. niż kupować zestawy ze sklepów. Poza tym, chcę mieć unikatowe meble, a nie takie, które kojarzą się z pierwszym lepszym domem. Stąd wolę postawić na własne rozwiązania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015