#2016-04-07 00:29:25 

Katia

Użytkownik

Zdaję sobie sprawę, że biuro księgowe powinno mieć kilka podstawowych cech- solidność, doświadczenie czy uczciwość. Nie mieszkam w Poznaniu od dawna, więc szukam porady- jakie tutejsze biuro albo firma zajmująca się księgowością jest najlepsza? Kogo wybierają firmy i komu mogę powierzyć swoje finanse i rozliczenia? Byłabym wdzięczna za pomoc.
#2016-04-07 03:26:48 

Sonia

Użytkownik

Jest kilka naprawdę polecanych i dobrych firm w Poznaniu w tej branży np. Kancelaria Rachunkowa Sigma, biuro KZ czy Agar, Osobiście miałam do czynienia z księgową z sigmy i bardzo miło się zaskoczyłam- na tle innych biur księgowych wyróżniali się terminowością i rzeczowością. Nie było przeciągania terminów czy jakichś wypadków tylko wszystko na czas i jak trzeba
#2016-04-07 04:48:38 

papa_smerf

Użytkownik

Ja na przykład korzystam z księgowych usług w Swarzędzu ale to ta sama firma co wyżej koleżanka chwaliła, po prostu jest mobilna i ma przedstawicieli też w okolicznych miejscowościach. Też ogółem pozytywnie oceniam- szczególnie dostępność opcji księgowości online, bo niewiele firm na razie to ma w zanadrzu a bardzo skraca czas oczekiwania na rozliczenia i ułatwia kontrolę
#2016-04-07 07:16:47 

monolityczny1979

Użytkownik

Według mnie nieważne czy jest to biuro rachunkowe Swarzędz, Szamotuły czy Poznań- tak jak sama pisałaś liczy się solidność i doświadzcenie dlatego może nie ograniczaj się do miasta, Zwróć uwagę czy dana firma ma certyfikaty i czy obsługuje podobne do twojej branży firmy- wtedy będzie już wiedzieć jak prowadzić księgowość u ciebie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015