#2016-04-06 01:50:56 

monolityczny1979

Użytkownik

Słyszałem, że zęby po zrobieniu przez dentystę psują się, bo są leczone tanimi materiałami, plombami itp. Dlatego mam pytanie- czy możecie polecić jakiegoś stomatologa, który używa dobrej jakości materiałów i am porządny sprzęt? Staram się dbać o zęby i nie chce mieć jakiejś tandety w buzi i jeszcze o tym nie wiedzieć.
#2016-04-06 04:02:16 

Sonia

Użytkownik

To prawda- sama się o tym przekonałam bo mi ząb po kanałowym który miał być martwy zaczął nagle boleć. Żenada! Oszczędzają na wszystkim i tak to potem jest, ze my pacjenci cierpimy i musimy płacić dwa razy
#2016-04-06 04:36:45 

Katia

Użytkownik

Naprawdę jest aż tak źle? Może ja mam szczęście, bo akurat wiem że mój dentysta używa bardzo dobrych materiałów, sama o to spytałam. Zresztą wejdź sam na stronę http://bajkodent.pl/stomatologia-poznan/ to jest właśnie ten gabinet. Zęby tam leczone nigdy nie sprawiały mi kłopotu. No i chodzi tam cała moja rodzina, włączając moje 5-cio letnie bliżniaki
#2016-04-06 05:01:09 

papa_smerf

Użytkownik

Drogą do tego, żeby nie być oszukanym i naciąganym jest wiedza- sdam się zorientuj jakie materiały są najlepsze do leczenia i potem spytaj się czy takie mają w twoim gabinecie i będziesz miał pewność i gwarancje jakości
#2016-04-06 06:42:14 

h3x4h3d5on

Użytkownik

U moich znajomych najchętniej polecanym stomatologiem zawsze był ten z Grunwaldu, który koleżanka tam wyżej podesłała. Dlatego też tam poszedłem i moja dziewczyna też tam chodzi i mogę poświadczyć, że jak pada pytanie jaki jest dobry dentysta Poznań - to właśnie tam trzeba iść. Nie wiem szczerze mówiąc jaki oni mają sprzęt i materiały, ale wszystkie zęby są porządnie wyleczone i nie sprawiają kłopotu, więc chyba świadczy to o tym że dobre, nie?
#2016-04-06 07:43:12 

KrystianOpole

Użytkownik

a ja myśle ze to musi być jakiś zloty srodek, bo nawet jak będzie dobry sprzet i te wypełnienia w rekach jakiegoś niedoświadczonego lekarza to może ci to spartolić. Ja tam zawsze chodzę do tego samego stomatologa z 20 letnim doświadczeniem i chociaż wiem że sie zna na tym co robi
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015