#2016-04-05 22:54:27 

Sonia

Użytkownik

Cześć wszystkim. Jestem absolwentką UAM w Poznaniu. Jestem po prawie. Wybrałam ten kierunek studiów z własnej woli, ale nie wiem co będzie z moją przyszłością. Myślałam nad wynajęciem biura w Poznaniu ale nie wiem, czy udźwignę na barkach tę odpowiedzialność? Pomocy.
#2016-04-06 01:47:45 

fanbarcelony

Użytkownik

Myślę, że nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz. Jeśli Ci nie wyjdzie, to przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz, nie będziesz się zadręczać. Jeśli zaś nie spróbujesz, to do końca życia będziesz miała do siebie pretensje.
#2016-04-06 04:28:47 

Smaug

Użytkownik

Co z Ciebie za prawnik, skoro nie jesteś pewna siebie, nie masz silnego charakteru, nie stąpasz twardo po ziemi? Jeśli się boisz – to normalne, weź jakiegoś współpracownika, kogoś do pomocy kto pomoże Ci to wszystko ogarnąć. Jeśli chodzi o pomieszczenia biurowe Poznań to akurat najlepsze miejsce, do tego typu poszukiwań.
#2016-04-06 07:18:19 

papa_smerf

Użytkownik

Ja bym mimo wszystko sprobował. Atrakcyjne biuro, w dodatku jakby Twoje własne – to fantastyczna perspektywa, na pewno pomoże Ci nabrać doświadczenia zawodowego. Nie odrzucałbym tego pomysłu, bodzięki niemu rozwiniesz skrzydła, nabierzesz odpowiedzialności. Czemu ma Ci nie wyjść? Przecież jesteś inteligentną, wykształconą osobą. Głowa do góry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015