#2016-03-25 03:03:59 

fanbarcelony

Użytkownik

Witam mam problem bo mam takie leżaki z drewna po ojcu i one się robią troche brzydki, czernieją. a ja nie wiem już co to jest za drewno , ni e znam sie na drewnie i teraz mam problem jaki preparat kupic zeby to dobrze zakonserwowac i żeby stalo jak ojciec przyjedzie nastepnym razem :D
#2016-03-25 05:40:25 

h3x4h3d5on

Użytkownik

hmmm można kupić chyba i użyć jakiegoś uniwersalnego preparatu do pielęgnacji drewna.. mysle ze sa takie.. na przyklad do drewna z drzewa lisciastego albo iglastego. to powinno bez probelmu zaimpregnowac tylko dobrze poszukaj i wybierz srodki o dorbych opiniach. wazne zeby zawieraly malo srodkow chemicznych a wiecej naturalnych bo wtedytaka naturalna konserwacja jest w zgodzie z natura i mysle ze jest skuteczna na dluzej
#2016-03-25 07:21:17 

Smaug

Użytkownik

ja wam moge polecic taki sklep internetowy gdzie kupowalem najpierw leżaki ogrodowe z drewna i dorzucili mi impregnat a potem białe mebelki tekowe do ogrodu ktore tez do teraz bardzo dobrze sie sprawuja. i oni ci tam doradza odpowiedni preparat a czesto nawet wlasnie dodaja gratisowo czy tam w promocji. ogolnie rzadko sie spotyka az tak mila obsuge

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015