#2016-03-22 05:36:16 

Hobbit

Użytkownik

Dzień dobry. Mam pytanie- czy znacie sklep w którym będą mi w stanie pomóc dobrać najlepszej jakości opony i felgi dopasowane do mojego auta? Sam nie znam się na tym aż tak dobrze, żeby na 100 procent wiedzieć, że wybrałem najlepsze. Możecie coś polecić?
#2016-03-22 06:46:32 

fanbarcelony

Użytkownik

Mi się bardzo podoba jak to jest rozwiązane na stronie internetowej z której ja zamawiam felgi- http://sklep.opony-kunicki.pl/szukajfelgi/felgi-aluminiowe . Wystarczy wejść w zakładkę felgi czy tam opony jak chcesz i masz na górze różne parametry takie jak marka, rozstaw czy osadzenie tych felg. Możesz w ten sposób wyszukać idelane dla ciebie. Według mnie to bardzo praktyczne bo szybko się znajduje to co najbardziej pasuje do twojego auta i nie musisz pytać o takie podstawy obsługi
#2016-03-22 07:13:37 

Hobbit

Użytkownik

O! Naprawdę praktyczna ta wyszukiwarka- to pierwsza taka strona na której takie coś widzę. dziękuję
#2016-03-22 10:08:07 

Dumblidorr

Użytkownik

Jeśli chodzi o opony zimowe sklep (F2) prawie każdy który ma swoją stronę ma też kontakt i tam możesz zadzwonić i się spytać które by najbardziej pasowały do twojego auta. W letnich też w sumie jest to samo. Ale na felgach już mogą się tak nie znać, dlatego też skorzystałem z tej strony przy ich wyborze. Poza tym tak też znalazłem u tego Kunickiego na stronie internetowej z firmy Vredestein opony letnie i to takie co służą mi już chyba 3 sezony. Oczywiście po wyszukaniu i tak pytałem obsługę ale w zasadzie tylko potwierdzali te info ze strony
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015