#2016-03-21 03:45:01 

KrystianOpole

Użytkownik

Witam serdecznie, zamierzam wybrać się na dłuższy weekend do Poznania i chciałbym wynająć auto żeby móc sobie pojechać np. do Gniezna, ale też jeździć po samym mieście. Robiłem już tak w innych polskich miastach i to super pomysł na szybkie zwiedzenie wszystkiego. Czy jacyś poznaniacy mogliby mi doradzić gdzie dostanę fajny samochód??
#2016-03-21 04:06:55 

h3x4h3d5on

Użytkownik

Dostać to nigdzie nie dostaniesz, hehe. Ale możesz wynająć- jest sporo takich miejsc akurat w mieście u nas więc sobie wpisz w wyszukiwarke może bo nie wiem do jakiej ceny szukasz
#2016-03-21 04:31:12 

KrystianOpole

Użytkownik

Już przeszukałem internet, ale chciałbym jakichś opinii, bo bardziej nawet od ceny zależy mi na tym żeby obyło się bez awarii- w końcu to ma być fajna wycieczka a nie jakieś stresujące przeżycia. Ktoś inny może ma coś konkretnego?
#2016-03-21 05:17:26 

K4s1un14

Użytkownik

Ja bym ci mogła z czystym sercem polecic http://torcar24.pl/ . To firma która ma siedzibę w Poznaniu, ale ja szukałam pod hasłem wynajem samochodów Mosina i też mi to się wyszukało, także działają jakby na większym terenie niż same miasto. Kolega, który wypożycza tak auta firmowe mi polecił akurat tą wypożyczalnię i naprawdę się nie zawiodłam, a naet znajome w pracy się mnie pytały czy mam nowe auto i czy dam się przejechać, hehe :)

#2016-03-21 06:05:43 

Lilka

Użytkownik

Ale masz dobry pomysł na wycieczki! Chyba ci go podkradnę, bo jeszcze o czymś takim nnie słyszałam a brzmi super!! W jakich miastach oprócz Poznania byłeś??
#2016-03-21 07:47:57 

fanbarcelony

Użytkownik

W takim Poznaniu wynajęcie samochodu to jest ciężki wybór. Ja też tylko na chwile potrzebowałem auta a tyle różnych ofert było, że normalnie zbaraniałem. Ale w końcu w TORCAR wynająłem raz, a drugi w 49zl.pl i szczerze bardziej przydał mi do gustu ten pierwszy. Trafiłem też że mieli promocje więc nie spłukałem się też za bardzo.
#2016-03-21 09:28:18 

papa_smerf

Użytkownik

Tak ciężko w sumie powiedzieć która wypożyczalnia jest najlepsza... trochę w tym siedzę ze względu na pracę i powiem szczerze: to zależy. Jak chcesz tylko na weekend to ja bardziej bym zwracał uwagę nie na cenę ale na rodzaje auta jakie mają na stanie i ich wiek, no bo wiadomo że nowy samochód się ma prawo rzadziej zepsuć niż stary
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015