#2016-03-09 22:36:22 

Lilka

Użytkownik

Słuchajcie nasz szkrab ma kilka miesięcy, niedługo brat męża ma ślub. Jechać razem z dzieckiem, tak się zastanawiam, jak się do takiej podróży dobrze przygotować i w jakie podróżne przybory dla niemowląt się zaopatrzyć, no i gdzie je kupić?
#2016-03-10 00:27:14 

K4s1un14

Użytkownik

wiesz co, takich akcesoriów jest wiele, zależy jeszcze czym zamierzacie podróżować, na jak długo itd. może się przydać wygodna torba podróżna, gdzie spakujesz wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy malucha, fotelik nosidełko z możliwość montażu do samochodu, czy takie fajne lusterko do samochodu, przez które można obserwować malucha.
#2016-03-10 03:17:48 

KrystianOpole

Użytkownik

Phi tez mi cos, zadne specjalne akcesoria nie sa potrzebne, poza tymi, ktorych uzywacie na co dzien, niepotrzebne tylko wydawanie kasy. Ja sie zastanawiam tylko, po co malucha ciagac po slubach czy weselach, przeciez to zupełnie niepotrzebne, nie mowiac o tym, ze wiadomo, iz z takiej zabawy nic nie bedzie.
#2016-03-10 04:01:50 

Katia

Użytkownik

ojejku facet przecież wiadomo, że o takiego maluszka będzie wtedy niespokojna i tak się wtedy nie pobawi, bo będzie myślała, czy z maleństwem wszystko okey, a tak malucha ma na oku i rodzinie się może pochwalić. Ale wiadomo, do takiej eskapady trzeba się dobrze przygotować, radzę przed wyjazdem zajrzeć do dobrego sklepu z akcesoriami dla niemowląt, mi się zawsze podobały łóżeczka turystyczne, to naprawdę fajna sprawa i kolorowa poduszka w kształcie motylka.
#2016-03-10 06:19:19 

MadameMaxim

Użytkownik

Ja bym jeszcze dorzuciła niezawodny atrybut każdego malucha, czyli oczywiście smoczek, który jest w stanie uspokoić niemowlaka w każdej sytuacji, wejdź tylko na http://wyprawkowy.pl/smoczki-uspokajajace-293 , takie bajeranckie smoczki uspokajające teraz robią, a co najważniejsze, wszystko w stu procentach bezpieczne i dostosowane do potrzeb i buźki dziecka.
#2016-03-10 08:07:00 

monolityczny1979

Użytkownik

dobra dobra, lepiej powiedzcie skad kase na to wszystko wziąść, toć to walizka pieniendzy, lepiej dzieciaka w domu zostawić, bezpieczniej a przede wszystkim taniej będzie.
#2016-03-10 09:30:14 

Sonia

Użytkownik

oj tam, wcale że nie, przecież większość z tych rzeczy, jak fotelik czy nosidełko pewnie już ma, a jak nie, to i tak w niedalekiej przyszłości trzeba będzie kupić. Na bezpieczeństwie i wygodzie malucha nie warto oszczędzać, a jak dobrze poszuka, to wcale dużo kasy nie wyda, sklepy z akcesoriami dla niemowląt teraz prześcigają się w ofertach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015