#2016-02-22 03:37:23 

monolityczny1979

Użytkownik

Siema! Otwieram wkrotce swój pierwszy biznes – lodziarnię na rynku mojego miasteczka. Lokalizacja jest doskonała, bo przechodzi koło niej masa ludzi, w tym sporo dzieci z okolicznej szkoły. Niestety mam problem ze znalezieniem odpowiedniego sprzętu? Co koniecznie powinienem kupic do lodziarni?
#2016-02-22 04:55:40 

Sonia

Użytkownik

Na pewno potrzebny będzie sprzet chłodniczy. Jeśli potrzebujesz dobre lady chłodnicze ES SYSTEM K SP. Z O.O. ceny  ich zakupu mogą być dość wysokie. Warto jednak postawić na jakość, bo dzieki temu unikniesz licznych awarii i zwiazanych z nimi kosztow.

#2016-02-22 07:47:46 

Katia

Użytkownik

Wydaje mi się, że potrzebna będzie wyspa chłodnicza, w ktorej będziesz trzymał lody gałkowe, koktajle lub inne desery. Ważne, żeby miała odpowiednią moc i dobrze się prezentowala, chyba, ze zdecydujesz się ją obudować meblami.
#2016-02-22 09:17:18 

monolityczny1979

Użytkownik

Dzięki za wskazówki. Właśnie o coś takiego mi chodziło, a orientujecie się, ktore marki są szczególnie chętnie wybierane przez właścicieli lodziarni? Niestety w ogóle nie kojarzę producentów, ktorzy specjalizują się w produkcji sprzętu do takich lokali, a nie chciałbym popełnić błędu. Będę wdzieczny za wszystkie wskazowki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015