#2016-02-19 01:33:03 

Zex

Użytkownik

Czesc! Nie mogę znaleźć ciekawych ubrań w lokalnych slepach, a nie zamierzam po nie jechać gdzieś dalej. Zastanawiam się nad kupowaniem w sieci, ale brakuje mi przekonania. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Interesowałyby mnie przede wszystkim ubrania sportowe.
#2016-02-19 04:18:28 

Sonia

Użytkownik

Co masz na myśli pisząc ubrania sportowe? Buty, outdoorowe ubrania? Napisz coś więcej, a może będę mogła polecic jakieś sprawdzone sklepy.
#2016-02-19 07:11:40 

Zex

Użytkownik

Pisząc, że interesują mnie ubrania i buty sportowe miałem na myśli właśnie odzież do uprawiania różnych dyscyplin sportowych oraz odzież turystyczną. Nie chodzę w japonkach i sandałach, bo nie lubię wypoczywać w ciepłych miejscach.
#2016-02-19 07:56:48 

Sonia

Użytkownik

Nie musisz się zatem obawiac tego, by kpić w sieci męskie polary wyposażone w kaptur, spodnie trekkingowi czy inne tego typu ubrania. Musisz tylko wybrac dobrą markę i dokładnie się obmierzyć. Dobrze jest odwiedzić sklep stacjonarny, by sprawdzić swoje rozmiary dla danej marki i później zamawiać już bez jakichkolwiek pomiarów. Najgorszy będzie pierwszy raz. Później już nie będziesz chciał wrocić do kupowania w tradycyjny sposób.
#2016-02-19 08:34:31 

Zex

Użytkownik

Byłoby to idealne dla mnie rozważanie. Nie znosze zakupów i kupowanie w sieci to chyba idealna dla mnie opcja. Chyba zastosuje się do twojej rady i odwiedze przed zakupem sklep wybranej marki i sprawdzę, jaki mam rozmiar spodni, kurtek czy butów. Niestety często rozmiarów ki się różnią i tego się najbardziej boje.
#2016-02-19 10:57:13 

Sonia

Użytkownik

Nie przesadzaj! Wszystko możesz zawsze zwrócić lub wymienic na inny rozmiar. Naprawdę nie zajmuje to wiele czasu. Kup na początek coś tanszego, by nie ryzykować za bardzo i sam zobaczysz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015