#2016-02-16 03:39:07 

MadameMaxim

Użytkownik

Zamówiłam ostatnio usługe wiercenia poziomego pod moją drogą, aby doprowadzić rury do nawodnienia ogrodu. Zależy mi na tym żeby rura wyszła dokładnie w miejscu które ustaliłam bo inaczej będę miała problem z hydrauliką. Pan z firmy która będzie wiercić powiedział, że będzie wiercenie sterowane. Tu pojawia się moje pytanie. W jaki sposób sterowane? Bo jakoś nie przekonuje mnie to że nakieruje wiertło na mejsce i dojdzie dokładnie do miejsca po drugiej stronie.
#2016-02-16 06:38:54 

SegunEl

Użytkownik

Witam. Ten pan zapewne stosuje przewierty HDD czyli za pomocą specjalnej aparatury dokona takiego badania aby idealnie wwiercić się w planowany punkt po drugiej stronie. Co więcej zapewne najpierw zrobią otwór pilotażowy. Będzie to próbna mała dziurka, którą potem będą odpowiednio rozwiercać, aby wyjść dokładnie tak gdzie sobie życzysz. W każdym razie nie ma się czego bać bo skoro firma stosuje wiercenie sterowane to profesjonaliści. Z ciekawości spytam jak firma się nazywa?
#2016-02-16 09:38:04 

MadameMaxim

Użytkownik

Firma nazywa się WTD i jest z Wrocławia. Zdecydowałam się na nich po tym jak robili w mojej okolicy przewiert pod drogą i sąsiedzi powiedzieli ze zrobili to solidnie i cicho. Dziękuję ze miałeś ochote mi to wszystko wytlumaczyc, teraz juz jestem spokojnijesza :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015