#2016-02-10 01:46:04 

papa_smerf

Użytkownik

Moje wyobrażenie na temat kwiatów jest dość staroświeckie, bo do niedawna sądziłem, że w prezencie dla innej osoby można przekazać tylko bukiet. Okazuje się jednak, o czym przekonała mnie znajoma, że bardzo pożądana przez inne osoby są kompozycje kwiatowe, niekoniecznie składające się z pięciu róż. Napiszcie proszę, jakie kompozycje może przekazywać w prezencie pan po pięćdziesiątce.
#2016-02-10 02:46:50 

Sonia

Użytkownik

Oj widać, że amatorem kwiatów to ty nigdy nie byłeś. Czasy się nieco zmieniły i dzisiaj kwiat jest praktycznie dodatkiem do kompozycji, która przyjmuje najróżniejsze kształty. Co ważne, żadna kompozycja nigdy się nie powtórzy, chyba że takie będziesz miał życzenie. O tym, jaki nazwijmy to bukiet zostanie stworzony zależy od jego autora.
#2016-02-10 05:26:17 

Katia

Użytkownik

Bukiet z róż już dawno nie jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o popularność. Teraz na przykład bardzo modne są wszelkiego rodzaju drzewka ukształtowane na sposób azjatycki. Przykład takiego drzewka znajdziesz pod tym linkiem http://kwiatomat.pl/k/8/bonsai. Warto też sprawdzić ofertę kwiatów doniczkowych, bo te także są trafionym prezentem.
#2016-02-10 06:08:44 

KrystianOpole

Użytkownik

Co najważniejsze masz bardzo dużo możliwości sprawdzenia jak to obecnie wygląda. Sam się o tym przekonałem, kiedy szukałem w Warszawie bukietów ślubnych. Wybór jest tak duży, że nie będziesz w końcu wiedział na co się zdecydować.
#2016-02-10 08:20:25 

fanbarcelony

Użytkownik

Zakładam, że te kompozycje zamierzasz wręczyć jakieś pani, dlatego najlepiej będzie jeśli wybierając konkretną propozycje poradzisz się po prostu sprzedawcy. Ale pamiętaj, żeby to była kobieta. Proponuje też dobrać jakieś wino do tego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015