#2016-02-09 22:00:34 

Lilka

Użytkownik

Miło mi powitać wszystkich forumowiczów. Zwracam się z serdeczną porśbą o pomoc w dobrze optymalnego narzędzia do pielęgnacji mojego ukochanego trawnika. jaki polecacie sprzynt i czemu? szwagier mi powiedział, że np. lepszy niż kosiarka jest traktorek. ja mu nie wierze ze toprawda. Ale kurcze jak mnie przekonacie to kupie
#2016-02-10 00:58:46 

Smaug

Użytkownik

Szwagier ma rację i nie ma. Znaczywszystko zależy. Bo jak masz wielki podwórek to na pewno mądrzejsze bedzie wybranie samojezdnych traktorków do koszenia trawnika. bo na takim wielkim terenie to z pewnością dużo wygodniejsza i wymagająća mniej pracy opcja. oczywiście rozwiązanie pozwala też na unikniecie prblemów z utylizacją tego co się zbierze
#2016-02-10 02:55:58 

Sonia

Użytkownik

no ale słuchaj. Zwykła, wytrzymała i solidna kosiarka to też zawsze jest bardzo dobre rozwiązanie! Ludzie od wieków koszą swoje trawniki tradycyjnymi maszynami i jakoś każdy sobie radzi. najważniejsze że taka kosiara jest tania jak barszcz co zwieksza jej atrakcyjnośc. pamiętajcie najważniejsze to zaradność i silna ręka
#2016-02-10 05:04:42 

Zex

Użytkownik

Traktorki jak dla mnie są przereklamowane i to mocno. Ja tam tym jeździłem i to ma tylko cztyry biegi wiec wole swoja szescio biegową tojotkę. trawy co prawda nie kosi, ale oleju pali więcej na pewno niż każdy traktorek na świecie
#2016-02-10 06:02:49 

fanbarcelony

Użytkownik

Dobra a co ma dorzeczy twoja stara zapyziała Toyota? Pani tu się pyta o kosiarki młodzieńcze. Weź sie zachowuj i odpowiadaj zgodnie z tematem bo od tego jest w końcu forum no nie?
#2016-02-10 07:26:42 

h3x4h3d5on

Użytkownik

Samojezdny traktor jest miód, ale raczej do takich wiesz, miejscu typu, wiesz, pola do golfa itp. Ale nie do golfa trójki albo innego Volkswagena tylko do golfa tej dyscypliny sportu koleś
#2016-02-10 08:06:18 

mortycja666

Użytkownik

Jaki kolega zabawny haha ale widzę, że niestety zatrzymałeś się na dość starym modelu – myślisz już o audi 80 czy raczej w stronę bejcy?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015