#2016-01-22 01:27:07 

Sonia

Użytkownik

Wiem, że w Polsce służba zdrowia nie zawsze funkcjonuje na takim poziomie, jakby tego oczekiwał pacjent, ale czy z problemami ze zasypaniem powinienem się wybrać do specjalisty? Rozważam też pójście do lekarza pierwszego kontaktu, ale to będzie chyba ostateczność, z reguły nic oprócz recepty od nich dowiedzieć się nie można.
#2016-01-22 02:07:05 

parabola

Użytkownik

Od razu patrzysz tak pesymistycznie. Ja wielokrotnie zaufałem takiemu lekarzowi i pomógł mi. Zaznaczam, że nie chodziło wcale o przeziębienie. Ale specjalista swoją drogą. Na pewno wie lepiej i ma większe doświadczenie w tym jak leczyć bezsenność. Bardzo ważne, abyś znalazł naprawdę godnego zaufania specjalistę. Ja takich znalazłam w Poradni Profilaktyki i Leczenie Bezsenności.
#2016-01-22 04:19:16 

papa_smerf

Użytkownik

Z bezsennością wiąże się wiele problemów, które są jej następstwami. Zmęczenie, problemy w pracy i życiu rodzinnym, to tylko niektóre z nich. Z przyczynami zaburzeń snu zapozna cię specjalista, do którego radzę się wybrać. Lekarz rodzinny owszem pomaga, ale tylko doraźnie. Przy bezsenności trzeba dużego działania.
#2016-01-22 04:56:49 

h3x4h3d5on

Użytkownik

Niektórzy ludzie nie potrafią żyć z tym problemem. Znam co najmniej kilka osób, które od wielu lat zmagają się z tą dolegliwością. Gdyby nie leki to ich życie byłoby koszmarem. Polecam ci skorzystanie z porady specjalisty, a ci z Poradni, o której mówiła koleżanka są naprawdę nieźli. Czytałem o nich na innych forach internetowych i jak do tej pory wszyscy wyrażają o nich jak najlepsze opinie.
#2016-01-22 07:54:42 

FleurDeLaCore

Użytkownik

Oni pomagają też osobom, które nie odczuwają jeszcze dyskomfortu ze spaniem, ale są na niego narażeni. Ja dowiedziałam się na przykład jak powinno wyglądać zdrowe spanie w ciąży i nie ukrywam, że przez całe dziewieć miesięcy spałam wręcz idealnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015