#2016-01-15 07:30:03 

SegunEl

Użytkownik

Fascynują mnie różnego rodzaju militaria i już od dłuższego czasu kolekcjonuję repliki broni z okresu II wojny światowej. Ostatnio sporo czytałem o survivalu i zastanawiam się czy niemożna tego jakoś pogodzić. W praktyce Airsoft ma niewiele wspólnego ze sztuką przetrwania, a może się mylę?
#2016-01-15 07:43:04 

Katia

Użytkownik

Jeśli lubisz strzelać, nie musisz od razu korzystać z broni palnej lub jej imitacji. Według mnie ciekawym sportem może być łucznictwo. Decydując się na łuk ze strzałami nie musisz martwić się o zasilanie. Nie marnujesz amunicji, bo strzały są do odzysku. Bardziej polegasz na sile własnych mięśni i ogólnej sprawności, a to ważne w sztuce przetrwania. Wadą tego typu broni jest jednak brak możliwości bezpośredniej walki z innymi. Niestety strzały są groźniejsze niż plastikowe kulki używane w pistoletach ASG i naprawdę mogą zrobić prawdziwą krzywdę.
#2016-01-15 10:23:01 

h3x4h3d5on

Użytkownik

Moim zdaniem survival i Airsoft są jak najbardziej do pogodzenia. Przemawia za tym wiele faktów, zresztą sprzęt do jednego i drugiego znajdziesz w tych samych sklepach z militariami na przykład w sklepie TanieMilitariaPL. Oczywiście specyfika tych dwóch aktywności jest inna, ale czy nie można doskonalić się w jednym i w drugim?
#2016-01-15 11:08:48 

Smaug

Użytkownik

Tez uwazam, ze survival i ASG maja ze soba wiele wspolnego. Jak cwiczysz się w AGS to i po czesci cwiczysz się w survivalu. Oczywiscie sztuka przetrwania to cos wiecej, ale ostatecznie wszystko i tak zalezy od tego na czym tak naprawde chcesz sie skupic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015